Muzikos ir teatro popietė Gardame

Gegužės 11-osios popietę gardamiškiai buvo pakviesti į Gardamo seniūnijos salę pasivaržyti linksmame ir žaismingame muzikiniame ringe „Spauskim gazą“ bei pasižiūrėti nuotaikingo spektaklio.
Šventė susidėjo iš dviejų dalių: pirmoje dalyje vyko muzikinis ringas, o kitoje – visi susirinkusieji žiūrėjo Žemaičių Naumiesčio mėgėjų dramos teatro „Lamata“ spektaklį „Per kvailą galvą kojoms nepakajus“ (rež. Dalia Minkevičienė). Spektaklis buvo linksmas, o tuo pačiu ir ironiškas, jame atsispindėjo šių dienų kriminalinio pasaulio aktualijos. Didžiausią įspūdį visiems paliko Linos Balčiauskienės sukurtas personažas – girtuoklė Jadzė.
Gardamo bibliotekos organizuotą muzikinį ringą „Spauskim gazą“ vedė F. Bajoraičio viešosios bibliotekos specialistai: Informacijos skyriaus bibliotekininkė Dalia Bardauskienė ir bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda. Varžėsi penkios komandos: „Jaunimas LT“, „Žiniukės ir KO“, „Valdančiosios“, „Žakainiai“ ir „Senjorės“. Komandos naudojosi viešosios bibliotekos turima šiuolaikiška įranga – aktyvaus atsako sistema „Active Vote“. Ant kiekvieno stalo buvo pulteliai, skirti pažymėti atsakymus. Komandoms teko atsakyti į įvairius su muzika susijusius klausimus. Reikėjo žinių apie muzikos žanrus, instrumentus, kūrinius, lietuvių ir pasaulio žymiausius kompozitorius, populiarius dainų tekstus, atlikėjus. Žaidėjai, besiklausydami muzikinių klausimų, žinomas dainas dainavo visi kartu.


Susumavus muzikinio ringo „Spauskim gazą“ rezultatus paaiškėjo, kad komandų žinios buvo puikios ir komandos viena nuo kitos skyrėsi vos keliais taškais. Pirmą vietą laimėjo Gardamo mokyklos mokytojų komanda „Žiniukės ir KO“, kuriai atiteko Gardamo seniūnės Birutės Pocevičienės įsteigtas prizas – šakotis. Likusioms komandoms saldžius paguodos prizus įteikė Gardamo filialo bibliotekininkė.

Diana Formanikaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai