Akcija „Interneto savaitė 2011“

Reklaminis skydelis Aš esu Get Online Week dalyvis2011 kovo 1 d., Laima Dumšienė

Vasario 28 – kovo 4 dienomis Lietuvoje vyksta akcija „Interneto savaitė 2011“, kuri yra skirta plačiajai visuomenei ir tiems, kurie nėra įgudę informacinių technologijų naudotojai.
Kviečiame visus šilutiškius ir rajono gyventojus aktyviai įsijungti į „Interneto savaitė 2011“ akciją, t. y. iki kovo 5 dienos mokymus pradėti registruojantis interneto vartotojų skaičiuoklėje, kad parodytume kiek žmonių naudojasi internetu.

Lietuvoje iniciatyvą vykdo aljansas „Langas į ateitį“ kartu su partneriais – informacinių technologijų bendrove „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „INFOBALT“.Aljanso „Langas į ateitį“ svetainėje www.langasiateiti.lt rasite . Spustelkite jį, nurodykite savo užsiėmimą, lytį ir amžiaus grupę. Skaičiuoklė automatiškai užfiksuos, jog esate iš Lietuvos. Suvedę šiuos duomenis, nuspauskite žalią mygtuką ir Jūs jau būsite atidavę balsą už Lietuvą!
Užsiregistravusių skaičiumi Lietuva lenktyniauja su 28 Europos šalimis. Aktyviai registruokimės ir įrodykime, kad ir Lietuvoje gyvena aktyvūs, šiuolaikiški ir e. įgūdžius stiprinantys žmonės!

Spausdinti
Facebook komentarai