2020 m. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota asociacijos „Langas į ateitį“ padėka už 2019 m. indėlį stiprinant savo krašto gyventojų skaitmeninius gebėjimus.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota asociacijos „Langas į ateitį“ padėka už bendradarbiavimą organizuojant Saugesnio interneto savaitės veiklas ir taip prisidedant prie geresnio interneto kūrimo.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės rajono savivaldybės padėka už savanorystės idėjos puoselėjimą įtraukiant jaunus žmones.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padėka už dalyvavimą XIX Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje „Bibliotekų spiečius 2020“.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bendruomenė apdovanota Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos padėka už ilgametį bendradarbiavimą ir pasveikinta Bibliotekos veiklos 75-ojo jubiliejaus proga.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvas ir direktorė Laima Dumšienė apdovanota Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėka už iniciatyvas telkiant bendruomenes kultūrinei veiklai ir reprezentuojant Šilutę kaip knygos istorijos kraštą.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvas ir direktorė Laima Dumšienė Bibliotekos 75-erių metų veiklos proga apdovanota kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko padėka už nuoširdų, atsakingą ir prasmingą darbą puoselėjant bibliotekines tradicijas, kuriant pozityvų viešųjų bibliotekų įvaizdį, bendruomenės būrimą, inovatyvių paslaugų kūrimą ir darbus, skirtus Lietuvos kultūros ateičiai ir gyventojų gerovei.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvas Bibliotekos veiklos 75-ojo jubiliejaus proga apdovanotas LR Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos padėka už reikšmingus darbus ir nuopelnus garsinant Šilutės kraštą Lietuvoje bei už jos ribų.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bendruomenė ir direktorė Laima Dumšienė pasveikinta  Klaipėdos rajono viešųjų bibliotekų bendruomenės.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai ir direktorei Laimai Dumšienei už bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis, pagalbą vykdant veiklą socialinėms įstaigoms bei kartu su Šilutės rajono savivaldybe vykdytą projektą „Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelis“ skirta nominacija  „Metų socialinis partneris“ nuo Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos ir UAB „Asseco Lietuva” (Lietuvos informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo kompanija) padėka ir nominacija „Inovacijų biblioteka’2019″ už originalią veiklą panaudojant IT technologijos, diegiant kitas netradicines paslaugas, įvairias edukacines veiklas ir neformalųjį švietimą. Bibliotekos specialistai sukūrė interaktyvų žaidimą „Grindopolis“ ir jį pristatė visuomenei.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialui skirta nominacija „Netradicinė biblioteka‘2019“ už inovatyvią veiklą panaudojant IT technologijos, netradicinių paslaugų plėtrą ir jų dermę su tradicinėmis Bibliotekos paslaugomis.

 

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus padėka už aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ bei turtingų veiklų organizavimą vaikų vasaros atostogų metu.

2020 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės Hugo Šojaus muziejaus direktorės Indrės Skablauskaitės padėka už žaislų gamybą ir eglutės puošimą prie Hugo Šojaus dvaro.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos padėka už veiklas, prisidedančias prie demokratijos ir atvirumo įgyvendinimo bei piliečių skatinimo įsitraukti į valstybės gerovės kūrimą.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėka už aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ ir turiningų veiklų organizavimą vaikų vasaros atostogų metu.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos padėka už dalyvavimą iniciatyvoje „Vasara su knyga“ – skaitymo skatinimo akcijoje „Skaitymo iššūkis“.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota asociacijos „Langas į ateitį“ padėka už bendradarbiavimą organizuojant Saugesnio interneto savaitės veiklas ir padedant savo bendruomenės  nariams jaustis saugesniais internetinėje erdvėje.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta asociacijos „Langas į ateitį“ padėka už bendradarbiavimą organizuojant projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ teminę akciją „Senjorų dienos internete“.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyrius apdovanotas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos padėkos raštu už dalyvavimą 2019 metų viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) Metų nominacijos skyrimo konkurse.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Švėkšnos filialas apdovanotas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos padėkos raštu už dalyvavimą 2019 metų viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) Metų nominacijos skyrimo konkurse.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Šilutės ligoninės padėka už bendradarbiavimą organizuojant Lietuvos medicinos darbuotojų dieną „Medikopterių sezonas bibliotekoje‘2“.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos padėka už nuoširdų bendradarbiavimą.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Atviros jaunimo erdvės „NORIU, GALIU, DARAU“ padėka už dalyvavimą Kintų atviros jaunimo erdvės renginyje „Kelionė laiku“.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato padėka už nuoširdų darbą ir pagalbą organizuojant muzikinį ringą „Spauskim gazą“.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai įteiktas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės policijos komisariato diplomas už glaudų bendradarbiavimą vykdant projektą „Bibliotekos sociumas“.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Lietuvos policijos padėka už išskirtinį kūrybiškumą rengiant „Saugaus eismo“ renginį.

2019 m. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai pareikšta Šilutės rajono mokinių tarybos padėka už bendradarbiavimą projekte „Karjeros savaitė“.

2018 m. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Erasmus+ padėka už bendradarbiavimą vykdant tarptautinį Erasmus+ projektą „Socialinės atskirties mažinimas per verslumą ir savanorystę“.

2018 m. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota asociacijos „Langas į ateitį“ padėka už aktyvų dalyvavimą SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖS iniciatyvoje ir šviečiamųjų veiklų organizavimą padedant savo bendruomenės nariams jaustis saugesniais internetinėje erdvėje.

2018 m. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos padėka už ilgametį sėkmingą bendradarbiavimą ir partnerystės puoselėjimą.

 

2017 m. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu už aktyvų įsijungimą į skaitymą ir bendravimą skatinančią akciją „Knygų Kalėdos“.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka ir Traksėdžių filialas apdovanoti asociacijos „Langas į ateitį“ padėkos raštais už aktyvų dalyvavimą Saugesnio interneto savaitės iniciatyvoje ir įvairių šviečiamųjų veiklų organizavimą padedant savo bendruomenės nariams jaustis saugesniais internetinėje erdvėje.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės Soroptimos klubo prezidentės Loretos Alsės padėkos raštu už didžiulę pagalbą įgyvendinant akciją „Dovanok lietuvišką knygą Airijos lietuviams“.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka nominuota reikšmingiausių Šilutės rajono kultūros įvykių ir renginių kaleidoskope „Atverkime dvasios turtų skrynią’2016“ už inovatyvaus ir originalaus projekto „Bendruomenės HUB‘as bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“ įgyvendinimą.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota „Vaikų linijos“ padėka už dalyvavimą „Veiksmo savaitėje be patyčių’2017“ kovo 20–26 dienomis.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos padėka už nuoširdų bendradarbiavimą.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Lietuvos policijos padėka už glaudų bendradarbiavimą su policija.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Kintų jaunimo klubo ir AJE „Noriu, galiu, darau“ padėka už dalyvavimą tradiciniame jaunimo nakties renginyje „Aš – LIETUVIS“.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės Hugo Šojaus muziejaus padėka už žaislų gamybą ir eglutės puošimą prie Hugo Šojaus dvaro.

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato padėka už nuoširdų darbą ir pagalbą organizuojant žinių lygą „Gink, saugok, padėk, bet išlik…“

2017 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota „Diemedžio“ ugdymo centro padėka už ilgalaikį bendradarbiavimą ir padovanotą keliaujantį žinių turnyrą „Margaspalvė knygų karuselė“.

2017 m. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos pripažintas Bendruomeniškiausia biblioteka už įvairiapusišką veiklą ir iniciatyvas telkiant miestelio/kaimo bendruomenę, bendradarbiavimą su kitomis joje veikiančiomis institucijomis ir organizacijomis.

 

2016 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos padėka už nuoširdų bendradarbiavimą įgyvendinant Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektą „Bibliotekos pažangai 2“ bendruomenei reikšmingų kokybiškų paslaugų kūrimą.

2016 m. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrius pripažintas „Biblioteka – mažųjų draugas 2015“ už prasmingą veiklą su mažaisiais skaitytojais ir apdovanotas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos padėkos raštu.

2016 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėka už pagalbą organizuojant regiono mokinių dvyliktąją metodinę-praktinę konferenciją „Informacinės technologijos mokinių darbuose“.

2016 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota VšĮ „Vaikų linija“ padėka už dalyvavimą „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“.

2016 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota „Diemedžio“ ugdymo centro bendruomenės padėka su surengtas Kalėdines varžytuves „Muzikos ritmu“.

2016 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus vedėjai, LBD  tarybos narei Sandrai Jablonskienei įteikta Lietuvos bibliotekininkų draugijos padėka už profesinį patriotizmą, nuoširdų darbą Lietuvos bibliotekininkų draugijoje, aktyvų dalyvavimą stiprinant bibliotekų pozicijas, bendradarbiavimo ir partnerystės tarp bibliotekų bei kitų institucijų iniciatyvas.

2016 m. F. Bajoraičio viešoji biblioteka apdovanota Elektronikos platintojų asociacijos direktoriaus padėka už socialinę atsakomybę ir svarų indėlį saugojant gamtą.

2016 m. Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė apdovanota Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko padėka už skatinimą skaityti, kūrybinį lavinimą, bendruomenės telkimą ir švietimo iniciatyvas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atnaujinta: 2021-06-21