EBSCO HOST / EBSCO BAZĖ
Elektroninė visatekstė serijinių ir kitų leidinių straipsnių duomenų bazė.

 

INFOLEX / TEISINĖS INFORMACIJOS PAIEŠKOS SISTEMA

Tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

 

CREDO ONLINE REFERENCE SERVICE / CREDO ONLINE REFERENCE ENCIKLOPEDIJA
Įvairių mokslo šakų žinynų, žodynų, enciklopedijų duomenų bazė Credo Online Reference Service, kurioje galima rasti su ieškoma tema ar asmeniu susijusių straipsnių, apibrėžimų, vaizdų, vaizdo ir garso medžiagos, naujienų.

MRU LEIDŽIAMAIS MOKSLO ŽURNALAIS

Remdami atvirosios prieigos prie informacijos išteklių politiką, siūlome naudotis laisvai prieinamais Mykolo Romerio universiteto elektroniniais mokslinės informacijos ištekliais Juose rasite daugiau nei 230 e. knygų ir 11-oje mokslo žurnalų publikuojamus straipsnius įvairiomis temomis.

ALEXANDER STREET.

Pagrindinis šios testuojamos duomenų bazės adresas:
http://search.alexanderstreet.com/trial

Viešoji biblioteka turi galimybę testuoti šias duomenų bazes:

PressReader  – duomenų bazė atveria galimybes skaityti įvairius žurnalus ir jų straipsnius, klausytis teksto, išsiversti jį į kitas kalbas, išsisaugoti patikusias nuorodas. Neužsiregistravus galima peržiūrėti tik pirmąjį puslapį.

60 Minutes: 1997–2014 –  11–12 min. trukmės vaizdo įrašai anglų kalba: dokumentika, kriminalai, pasakojimai apie buvusius įvykius. Pateikiama informacija apie istorinius įvykius ir asmenybes.

The BBC Landmark Video Collection – vaizdo medžiaga apie augaliją ir gyvūnijos pasaulį, dokumenika. BBC gamtos įrašų kolekcija.

The BBC Horizon Collection – vaizdo medžiaga apie mokslą, kosmosą, psichologiją. BBC mokslinių atradimų ir tyrinėjimų vaizdo įrašų kolekcija.

The CNN Video Collection – aukštos kokybės vaizdo įrašai verslo, ekonomikos, technologijų, aplinkosaugos studijų, sveikatos, moterų ir žmogaus teisių studijų sričių. Įrašų be asmens duomenų ir registracijos peržiūrėti negalima.

Prisijungimas:
Username- 6CHIDTDF
Password- Jc]Xl![J4q

 

Prieiga tik iš bibliotekoje esančių kompiuterių.
Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į Informacijos skyriaus darbuotojus.