Inkaklių kaimo vaikai laisvalaikį leidžia bibliotekoje

Vasara, kai vaikai turi daug laisvo laiko, o pramogų kaime ne tiek daug, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Inkaklių filialas tampa ypač vaikų mėgiama apsilankymo vieta. Vaikai čia lankosi paskaityti vaikiškų žurnalų, knygų, pasiklausyti muzikos, pažiūrėti filmų (vaizdajuosčių, DVD), susitikti su draugais, pabendrauti, naudojasi visomis interneto teikiamomis galimybėmis, lankosi bibliotekos organizuojamuose renginiuose. Čia kiekvienas vaikas pasirenka ir atranda tai, kas jam įdomu ir reikalinga.

Liepos 13 d. vaikai rinkosi į popietę „Mano draugas – knyga”. Tą dieną buvo pristatytos naujos knygelės.

Rimantė ir Monika pasakojo savo įspūdžius apie perskaitytas naujas knygas: rusų rašytojo Aleksandro Volkovo knygą „Septyni požemio karaliai” ir JAV rašytojo Nortono Džasterio knygą „Stebuklingoji būdelė”. Mergaitės supažindino su knygų veikėjais, jų istorijomis ir rekomendavo visiems šias knygas būtinai paskaityti.

Vaida pastebėjo, kad jai skaityti knygas, tai – įdomiausias užsiėmimas, kuris išlaisvina fantaziją ir suteikia žinių. Vėliau visi renginio dalyviai žiūrėjo filmą „Padaužų kaimo vaikai” sukurta pagal garsios švedų rašytojos Astridos Lindgren to paties pavadinimo knygą vaikams. Filmui pasibaigus vyko jo aptarimas bei knygos ir filmo palyginimas. Vieniems labiau patiko perskaityta knyga, kitiems peržiūrėtas filmas. Visi liko patenkinti įdomiai praleistu laiku.

Spausdinti
Facebook komentarai