Nepamiršta Sausio 13-oji

sausio_13_viktorina12012 m. sausio 13 d., Vita Gerulienė

Šilutės pradinės mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojos Loretos Čiutienės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatė edukacinę pamoką „Lietuva 1991.01.13. Atgarsiai”.

Jos metu bibliotekininkė Liuda Nausėdienė vaikams pristatė dokumentų parodą „Mus suvienijo Lietuva” bei pasekė šių įvykių paminėjimo datos išvakarėse sukurtą Miglės Nargėlaitės pasaką „Vaikams apie Sausio 13 dienos įvykius”. Pradinukai susirinkusiesiems pristatė projekciją apie 1991 m. sausio įvykius. Teatralizuotai, su žvakelėmis prisiminė žuvusius už Lietuvos laisvę. Visi pajuto vienybę ir susikaupimą. Žvakių liepsnelių šviesoje žuvusieji buvo pagerbti tylos minute, taip atiduota jiems pagarba. Pamoka priminė meto įvykius – apie žmonių siekį ginti Tėvynės laisvę, vyravusį patriotizmą ir pasiaukojimą.
Sausio 13 dienos įvykiai davė mums sąlygą – gyventi ir kurti toliau. Todėl renginio dalyviams buvo sudaryta galimybė išvysti nuotaikingą Šilutės pradinės mokyklos mažojo teatriuko teatralizuotą programą „Pasakėlės vaikams, vanagams ir sliekams” (pagal Rimantą Černiauską). Pamokoje aktyviai dalyvavo Šilutės Žibų pradinės mokyklos moksleiviai ir pedagogai.

sausio_13_viktorina20

sausio_13_viktorina41

Spausdinti
Facebook komentarai