Bibliotekininkai bendradarbiaus su kolegomis iš Černiachovsko

2012 m. gegužės 10 d., Virginija Veiverienė

     Šilutiškiai bibliotekininkai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kaliningrado srities Černiachovsko municipalinio rajono municipaline įstaiga „Centralizuota bibliotekų sistema”.

     Trečio pagal dydį Kaliningrado srities Černiachovsko miesto centralizuotą bibliotekų sistemą sudaro centrinė rajoninė biblioteka ir 19 jos filialų su 300 tūkst. universaliu knygų fondu, per 26 tūkst. nuolatinių skaitytojų, dirba 64 profesionalūs bibliotekininkai. Miesto centrinė rajoninė biblioteka – tai ne tik skaitytojų interesų bei poreikių tenkinimo, bet ir svarus intelektualinės bei humanitarinės veiklos centras.

     Bibliotekų direktorių Dalios Užpelkienės ir Zojos Pikalovos pasirašytos penkerių metų galiojimo sutarties tikslas – bendradarbiauti bibliotekininkystės plėtros srityje, keistis informacija ir įdirbiu vykdant strategines partnerystės programas, bendrų iniciatyvų, įtakojančių paslaugų skaitytojams ir visuomenei šiuolaikiškumą, optimalumą ir kokybę, priėmimas ir taikymas.

     Bendradarbiavimo sutartis įgalioja plėtoti dvišalius kultūrinius mainus, bendras programas ir projektus, teikti pasiūlymus tarptautinės bibliotekininkystės politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimais, keistis mokslo, kultūros plėtros regionuose informacija.

Spausdinti
Facebook komentarai