„Kiškių pamariškių” linksmybės bibliotekoje

vaikai12013 m. balandžio 12 d., Liuda Nausėdienė

 

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko mažųjų skaitytojų susiėjimas, skirtas Tarmių metams paminėti. Pavasariškai šiltą rytą biblioteka prisipildė vaikų krykštavimo, nuotaikingo šurmulio ir geros nuotaikos. Svečiavosi miesto lopšelių-darželių „Pušelė” ir „Gintarėlis” auklėtiniai. Vaikų lopšelio-darželio „Pušelė” auklėtiniai su vadove, muzikos mokytoja metodininke Irena Žėkiene, dalyviams parodė projekto „Jau paukšteliai čiulbuonėliai atskraidino pasakėlę” muzikinį vaidinimą „Kiškių pamariškių trobelė”. Jame atsispindėjo lietuvių liaudies pasakos motyvai, artimi mūsų kraštui. Vaikai turėjo galimybę sudalyvauti netradicinėje pamokėlėje apie draugystės ir gėrio pergalę prieš negeroves. Susirinkusieji ne tik pamatė gražią teatralizuotą pasaką, kurią atlikėjai sekė tarmiškai, bet ir sudalyvavo tikroje linksmybių fiestoje.

Antroje renginio dalyje į viešosios bibliotekos skaitytojus buvo „įšventinti” vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis” auklėtiniai – būsimieji pirmokėliai. Jie visi kartojo priesaiką-pasižadėjimą: „Pasižadu saugoti šį Skaitytojo pažymėjimą, būtinai ateiti į biblioteką, imti knygutes ir jas skaityti, saugoti ir nepamiršti grąžinti”.
Bibliotekininkai dėkoja savo socialiniams partneriams už Tarmių metams paminėti skirtą programą ir laukia ateinat mažųjų skaitytojų.

vaikai2

vaikai3 

 

Spausdinti
Facebook komentarai