Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą”

Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą"2014 m. lapkričio 11 d., Diana Formanikaitė

Kada paskutinį kartą laikėte rankoje teptuką? Dauguma iš mūsų tai darėme labai seniai, per piešimo pamokas. Ir tose pamokose dažniausiai nebuvo kalbama apie saviraišką spalvomis. Už tai šiandien vis dažniau iš psichologų girdime apie meninės saviraiškos poveikį žmogui, apie vieną iš meno terapijos rūšių – dailės terapiją.
Ankstyvą rudens rytą Gardamo bendruomenės merginos rinkosi į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialą. Dailės terapijos patirtimi dalijosi dailininkas Eugenijus Šuldiakovas, kuris pristatė savo tapytus darbus ir pakvietė pabandyti pačioms kurti.

„Kūryba – tai procesas, leidžiantis asmenybei atskleisti savo užslėptus talentus, netalentingų žmonių nėra. Įkvėptos kūrybiškumo dvasios Jūs sukursite savo rankomis meno šedevrą”, – kalbėjo svečias.

Įdomu buvo stebėti kiekvienos merginos susikaupimą, klausytis teptuko bėgiojimo ant drobės garso. Piešinių buvo įvairių – pradedant medžiais, gėlėms ir baigiant geometrinėmis figūromis.

Pasibaigus dailės terapijai, moterys kalbėjosi apie naujai atrastus dalykus, apžiūrinėjo savo piešinius ir džiaugėsi, kad ilgais žiemos vakarais turės ką veikti.

Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą" Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą" Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą" Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą" Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą" Gardamiškės išbandė kūrybinę studiją „Kiekvienas turi talentą"

Spausdinti
Facebook komentarai