Taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų paroda Šylių bibliotekoje

Taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų paroda Šylių bibliotekoje2014 m. lapkričio 27 d., Vida Mišeikienė

Šiuo metu Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale veikia Vilijos Parnarauskienės ir jos šeimos narių taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų, gautų už sportinius pasiekimus, paroda.

Šyliškės Vilijos Parnarauskienės turbūt nereikia pristatinėti, nes daugumai ji pažįstama kaip sportininkė, garsinanti savo kraštą. Ji yra daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų rankų lenkimo nugalėtoja, penkis kartus dalyvavusi pasaulio ir septynis kartus – Europos čempionatuose, laimėjusi prizines vietas.

Šiuo metu Vilija dirba Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje kūno kultūros mokytoja, išugdė daug jaunų ir perspektyvių sportininkų.

Vilija prisipažįsta, jog jos sportinė karjera prasidėjo nuo gimimo. Baigusi Kūno kultūros akademiją ji dar labiau pasinėrė į sportą. Paaugus keturiems vaikams, pradėjo dalyvauti bėgimuose. Daug prizų laimėta už bėgimus, o dalyvauta Kintuose, Nidoje , Vilniuje, Kelmėje , Jonavoje ir kituose Lietuvos miestuose vykusiose varžybose.

Žiemą, kai būna sniego, dažnai paslidinėja su slidėmis. Kol dar veikė Šylių pagrindinė mokykla, dalyvauta daugelyje varžybų ir garsintas kaimas. O kiek kaimo švenčių neapsieidavo be sportinių varžybų – tinklinio, krepšinio, bėgimo, šaškių ir kt. 1999 m. jos dėka įkurtas sporto būrelis ,,Žaibas”, kad visi būtų greiti ir stiprūs kaip žaibas.

Sportininkės diena prasideda mankšta, po to – krosas, įvairūs fiziniai pratimai ir maudynės tvenkinyje.

Kviečiame aplankyti Vilijos Parnarauskienės ir jos šeimos narių taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų, gautų už sportinius pasiekimus, parodą, eksponuojamą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale. Paroda veiks iki gruodžio 20 d.

Taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų paroda Šylių bibliotekoje Taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų paroda Šylių bibliotekoje Taurių, medalių, nuotraukų ir padėkos raštų paroda Šylių bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai