Bibliotekoje – žiemos pasaka mažiesiems

img 16502015 m. sausio 7 d., Liuda Nausėdienė

Štai ir baigėsi gražios, jaukios, spalvingos, linksmos, sočios ir ilgos šventės. Vakar išlydėjome Tris karalius, nupuošėm eglutes ir jas kartu su žaisliukais išleidom atostogauti, tačiau nurimti nesinori.

Nuskubėjusių šventinių renginių maratoną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje karūnavo renginys miesto mažiesiems. Žiemišką vidudienį Pamario pagrindinės mokyklos pradinio skyriaus moksleiviams, jų mokytojoms (Laimai Mačijauskienei, Violetai Lukočienei, Lijanai Šerpytienei) ir bibliotekininkams nuotaikingą šventinę programą parengė Žibų pradinės mokyklos kolektyvas. Šios mokyklos lėlių teatro studija (vadovė – mokytoja Rita Kriščiūnienė) kartu su mokyklos popchoru (vadovė – Raimonda Gečienė) paruošė bendrą projektą „Žiemos pasaka“. Nuotaikingas lėlių spektaklis, kupinas nuotykių, pamokantis, kad gėris nugali blogį, susipynė su prasmingomis popchoro atliekamomis giesmėmis.

Programai baigiantis neliko nė vieno žiūrovo, nepabandžiusio dainuoti ar bent jau nepamiklinusio rankų, negailėjusio atlikėjams plojimų už tokią nuoširdžią ir vaikiškai patrakusią programą.

img 1648

img 1638

img 1634

Spausdinti
Facebook komentarai