Velykų margutis įkvepia kūrybai ir bendravimui

Velykų margutis įkvepia kūrybai ir bendravimui2015 m. balandžio 8 d., Liuda Nausėdienė

Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka, tęsdama partnerystę su Pamario švietimo įstaigomis, sudaro galimybę jų auklėtiniams galerijoje „Žiniuko karuselė” paskelbti ir pristatyti bendraamžiams, tėveliams, mokytojams savo įvairiomis technologijomis sukurtus kūrybinius darbus.
Iki Atvelykio (vaikų Velykų arba Velykėlių) mažieji Vaikų aptarnavimo skyriaus lankytojai džiaugsis šilta ir spalvinga Pamario pagrindinės mokyklos 3–8 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda, skirta atbundančio pavasario šventėms (vadovės Regina Zybartaitė, Jurgita Balčytienė, Giedrė Mockuvienė, Selestina Saudargienė, Daiva Petrauskytė, Jurgita Šikšniuvienė).

Ši paroda – tai integruotų pamokų rezultatas. Darbuose atsispindi baltų kultūros tradicijos ir papročiai, atsiskleidžiantys per pagrindinio šv. Velykų ir gamtos pabudimo simbolio – kiaušinio (velykaičio) puošybą ant popieriaus ir putplasčio, nudažant jį gamtos spalvomis ir akcentais, turinčiais protėvių mums užrašytas ir perduotas prasmes.

Parodos pristatymo metu kiekvienas dalyvis pasidžiaugė savo sukurtu darbu, pasidalino jo kūrimo įspūdžiais, papasakojo iš kur sėmėsi fantazijos, kiek kūrybos procesą įtakojo mokytojos ir bendraklasiai. Mažieji knygos bičiuliai buvo pakviesti ir toliau savo kūrybą eksponuoti bibliotekoje. Gal tai didelių darbų pradžia? Gal praėjus keletui metų jaunieji kūrėjai savo darbus eksponuos menų galerijose?

Velykų margutis įkvepia kūrybai ir bendravimuiVelykų margutis įkvepia kūrybai ir bendravimuiVelykų margutis įkvepia kūrybai ir bendravimuiVelykų margutis įkvepia kūrybai ir bendravimui

Spausdinti
Facebook komentarai