Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą”

Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"2015 m. balandžio 14 d., Diana Formanikaitė

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale buvo pristatyta ilgametės pedagogės, tautodailininkės, eiliuotojos Teresės Lorenčienės knyga „ Iš kartos į kartą”. Tai nedidelės apimties padavimų ir pasakojimų leidinys kuriame minimas Gardamas ir jo apylinkės.

Renginys prasidėjo spektakliuku kurį parodė Šilutės r. Gardamo pagrindinės mokyklos etnografinio būrelio vaikai vadovaujami vadovės Sonatos Lidžiuvienės. Pjesė buvo pastatyta pagal Teresės Lorenčienės knygą „Mes vaidiname ir deklamuojame” pavadinimas „Vilkas, ožka ir devyni ožkiukai”. Po vaidinimo vaikams buvo pristatyta knygos autorė, kuri papasakojo apie savo išleistas knygutes, kodėl jos pjesėje yra devyni ožiukai, o ne kaip įprastoje pasakoje minimi septyni. Iš naujos knygos rašytoja skaitė tarmiškai apie Gardamo miestelį ir per jį tekančią upę Tenenys. Autorė minėjo, kad vasara pasirodys dar viena jos knyga, kurioje suguls naujausi jos eilėraščiai ir pjesės.
Po knygos sutiktuvės susirinkusiems tautodailininkė pasiūlė įsigyti ne tik knygutę, bet ir knygos skirtukų kurie padaryti iš jos pačios karpinių.

Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"Gardame pristatyta knyga „Iš kartos į kartą"

Spausdinti
Facebook komentarai