Būrų gyvenimas kitaip

DSC000502015 m. birželio 9 d., Katyčių ir Degučių filialo bibliotekininkės Marina Lodusova ir Elena Dragūnienė

Birželio 7 dieną – minint Tėvo dieną – Katyčių ir Degučių bibliotekos pakvietė savo bendruomenes į spektaklį „Būrų gyvenimas” pagal Kristijono Donelaičio poemą „Metai” (režisierė Laura Šakurskytė-Žilinskienė, režisierės asistentė Karolina Etnerytė).

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis” (vadovė Janina Tulabienė) teatro trupė „Drugelis” parodė teatrinę improvizaciją „Būrų gyvenimas”.
Spektaklis nukėlė į XVIII a., susirinkusieji matėme ne tik sunkų būrų darbą, bet ir jų linksmybes. Žiūrovai liko sužavėti nuostabiu pasirodymu.
Nuostabia daina Tėvelius pasveikino režisierės sūnus Rokas.
Draugausime su šiuo kolektyvu ir tikimės kitais metais išvysti naują pasirodymą.
Degučiuose spektakliuką dar parodė Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Degučių skyriaus mokiniai. Jie suvaidino pjesę ,,Vilkas, ožka ir ožiukai” kurią sukūrė tautodailininkė T. Lorenčienė (Vadovė V. Marozienė).

DSC00053SAM 0947SAM 0953

 

Spausdinti
Facebook komentarai