Skaitymo ir kūrybos džiaugsmas laukiant Velykų

20160325_131625

Tam, kad neprailgtų pavasario šventės, šv. Velykų, laukimas Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus jaunieji skaitytojai kartu su tėveliais gamino spalvotus popierinius kiaušinius.

Perskaitę knygutę vaikai klijavo ant margučių atitinkamą skaičių spalvingų gėlių, pagamintų kartu su bibliotekininke Ingrida. Mažiesiems buvo svarbu klijuoti savo sukurtas gėles, taip jie jautėsi svarbūs, nes prisidėjo prie šventinės knygelių skaitymo akcijos. Juk kartu veikti smagiau. Vaikai turėjo galimybę pakalbėti su bendraamžiais apie tai, kiek knygučių perskaitė, apie skaitymo naudą bei švenčių laukimą.
Vaikai ne tik skaitė, bet ir „skynė” iš krepšelio pačių padarytas ryškiaspalves gėlytes, kartu žaidė žaidimą ,,Riedėkit, margučiai”, kūrė velykinius darbelius įvairiomis dailės technikomis, pagamino bendrą darbą iš plastilino ,,Velykos kaime, pas močiutę”.
Šie kūrybiniai užsiėmimai vaikams surengti vykdant projektą „Bendruomenės „HUB’as” bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą”.

20160324_125747 20160323_135844

Spausdinti
Facebook komentarai