Ar norėtumėte pabandyti piešti ant akmenėlių?

dscn2969

Jau tapo tradicija, kad Šilutės lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtiniai rytais skuba į greta esantį Šilutės F. Bajoraičio  viešosios bibliotekos Miesto filialą, kur jų laukia įvairūs kūrybiniai užsiėmimai. Auklėtojos Birutės Paliokienės  auklėtiniams  buvo pasiūlytas neįprastas piešimo būdas – piešti   ne ant tradicinio popieriaus lapo, bet ant jūros akmenėlių. Kuo lygesnis akmenėlio paviršius, tuo piešti ant jo lengviau. Visiškai nesvarbu, kokios dažymo priemonės pasirenkamos. Renginio dalyviai  piešė flomasteriais. Vaikų rankose pilki akmenėliai nusidažė įvairiomis spalvomis, pražydo gėlėmis, saulutėmis, boružėlėmis ir kitais piešiniais.

Kol vaikai buvo panirę į kūrybinį procesą bibliotekininkė  vaikams skaitė Prano Mašioto pasaką „Geležis ir akmuo“.

Patyrę daug malonių kūrybinių emocijų vaikai dar ilgai apžiūrinėjo savo draugų išmargintus akmenėlius ir išsinešė savuosius į namus parodyti tėveliams.

Akmenėlių dažymas – tai ne tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir puikus metodas, padedantis lavinti vaiko  fantaziją, kalbos vystymąsi. Užsiėmimo dalyviai  mokosi susikaupti  bendram kūrybiniam procesui.

Virginija Degutienė

dscn2968 dscn2957 dscn2952

Spausdinti
Facebook komentarai