Iš po sniego kalba gėlės…

Vasario pabaiga, o Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Balčių filiale pražydo gėlės – jos puošė koridorius, bibliotekos sienas įvairiausiomis kompozicijomis, vazose puikavosi įvairiaspalviai žiedai. Nesvarbu, kad bibliotekos kambarėlis mažytis, bet jame visada laukiami skaitytojai, organizuojami įvairūs susitikimai su žmonėmis, kurie dovanoja lankytojams savo širdies dalelę. Vasario 22 diena buvo ypatinga – Balčių kaimo moteris pasitiko trapi, besišypsanti Sonata Remeikienė – kūrėja, gebanti iš paprastų dalykų kurti tikrą grožį. Ji pristatė iš popieriaus darytų gėlių parodą „Gėlė sušildo širdį“.

Ant stilingai banguojančios staltiesės širdis džiugino ir šildė ne tik trys degančios žvakės, bet ir puikavosi nuostabūs moteriški aksesuarai: vėriniai, apyrankės, kepuraitės. Galėjome ne tik tuo pasidžiaugti, bet ir įsigyti, o be to buvome pamokytos, kaip šias grožybes pasigaminti pačioms. Moteris spinduliavo didžiule meile ir dėmesiu kiekvienai klausytojai, dalijo patarimus, pamokymus.

Mes, Balčių kaimo moterys, nuoširdžiai dėkojame Sonatai už tai, kad kuria grožį ne tik sau, bet juo dalijasi su visais. Ačiū bibliotekininkei Genutei už tai, kad suburia kaimo moteris kultūringam ir turiningam bendravimui.

Stasė Ežerskienė

Nuotraukos Genės Gofmanienės

Spausdinti
Facebook komentarai