Stovyklautojų išvyka į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką

Birželio 8 d. Pašyšių filialo vaikų vasaros užimtumo stovyklos „Linksmieji bibliotekadieniai“ vaikai kartu su bibliotekininke lankėsi Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Vaikai turėjo galimybę išbandyti išbandymų kambarį „Bebaimių 12+“ ir kitas interaktyvias pramogas.

Pasiskirstę grupėmis stovyklautojai buvo užrakinti uždaroje patalpoje, kurioje turėjo atlikti įvairias užkoduotas logines užduotis bei sugalvoti, kaip iš ten išeiti. Bibliotekos Išbandymų kambaryje naudojamos inovatyvios technologijos ir pateikti netikėti kūrybiniai sprendimai. Nors visų užduočių įveikti nepavyko, tačiau laikas jame prabėgo labai greitai. Tai dar viena galimybė jaunimui smagiai pramogauti, realizuoti savo iššūkius, bei turiningai leisti laiką bendraminčių draugijoje.

Kol viena grupė bandė ištrūkti iš kambario, kiti stovyklos nariai dalyvavo interaktyvių žaidimų popietėje. Pasitelkus vienas iš populiariausių ir pažangiausių šiuolaikiškų technologijų, žaidimų konsoles, vaikai šoko šokius ir surengė interaktyvias boulingo varžytuves. Pirmą vietą laimėjo 8 klasės mokinė Neda Neimantaitė.

Ypač visus sužavėjo laikas praleistas virtualioje realybėje – vaikai užsidėję virtualios realybės akinius, žiūrėjo vadinamuosius 360 laipsnių filmus. Įspūdžiai tikrai nepaliko abejingų. Žinoma laikas prabėgo labai greitai, o šėlionių ir išbandymų norėjosi dar daugiau. Esame dėkingi bibliotekos darbuotojams: vyresn. bibliotekininkui informacinėms technologijoms Ovidijui Kuldai ir vaikų skyriaus bibliotekininkei Ilonai Jonikaitei, už šiltą priėmimą. Mes tikrai dar sugrįšime.

Spausdinti
Facebook komentarai