Pokalbis-diskusija „Trūkumai, galintys tapti privalumais“

Kartais tam, kad jaunas žmogus suprastų, jog nepasitiki savimi ir save nuvertina, visai nebūtina atlikti psichologinių testų arba skaityti daug knygų šia tema. Neretai pakanka iškelti sau paprastą tikslą, pavyzdžiui, per šią vasarą uždirbti daugiau negu pernai ir įsiklausyti į savo vidinį balsą. Jeigu jis, užuot numatęs, kaip tai galima būtų įgyvendinti, prabils: „Nežinau. Bus sunku… Vis tiek man nepavyks… Esu per silpnas tam…“, didelė tikimybė, kad žmogus vis dėlto nepasitiki savimi.

Šia tema buvo diskutuojama gegužės 11 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vykusiame pokalbyje-diskusijoje „Trūkumai, galintys tapti privalumais “. Pokalbį vedė psichologijos mokytojas Laimondas Taroza. Jo metu jaunuoliai mokėsi įvertinti save, svarstė, kas ateityje padėtų gerinti jų gyvenimo kokybę.

Išmokus atsakingai ir pozityviai vertinti savo vidinius resursus, galima pasiekti ne tik profesinių aukštumų, bet, svarbiausia, harmonijos su pačiu savimi – to, ko šių laikų žmogui dėl pašėlusio gyvenimo tempo dažniausiai trūksta.

 

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai