Vasaros metu gyventojai bibliotekoje kompiuterinio raštingumo gali mokytis individualiai

Nors vasara yra atostogų metas, kai norime pailsėti, bet tai tuo pačiu yra ir puiki galimybė išnaudoti savo laiką naudingai bei išmokti ko nors naujo. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai siūlo gyventojams vasaros metu atvykti į biblioteką įgyti naujų įgūdžių ar patobulinti jau turimas kompiuterinio raštingumo žinias.

Darbuotojai, atsižvelgiant į asmenų poreikius, gali suteikti darbo kompiuteriu pagrindus, papasakoti apie interneto galimybes, elektroninį bendravimą (Skype, el. paštas), taikomąsias programas (Word, Excel; Power Point), paaiškinti, kaip naudotis el. paslaugomis (internetinės parduotuvės, interneto socialiniai tinklai) ir kt.

Norime priminti, kad jau galima registruotis į nemokamus skaitmeninio raštingumo kursus pradedantiesiems, kurie bus rengiami nuo rugsėjo mėnesio Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Individualioms konsultacijoms arba mokymams, vyksiantiems rudenį, reikia registruotis iš anksto tel. (8 441) 77 137 arba atvykus į bibliotekos Informacijos skyrių (1 a., Tilžės g. 10). Šios veiklos yra finansuojamos Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės, vykdant projektą „Bibliotekos sociumas“.

 

Bibliotekos informacija

Spausdinti
Facebook komentarai