Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko robotų rungtynių čempionatas

Lapkričio 13 dieną, antradienį, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos robotų konstravimo būrelio dalyviai išmėgino jėgas konstruodami robotus. Šis turnyras skirtas ne tik ramiam pasivaikščiojimui tarp robotų, nes viena svarbiausių renginio dalių – robotų rungtynių čempionatas. Jų metu labai svarbus išradingumas. Dalyviai varžosi su savo kurtais ir konstruotais robotais, specialiai parengtiems vienai ar kitai užduočiai atlikti. Šių varžybų tikslas nėra nugalėti bet kokia kaina. Reikia pademonstruoti sumanumą, robotas turi būti stabilus ir greitas.

Dalyviai varžėsi „Sumo“ rungtyje. Varžybų metu robotas turėjo nutemti į savo pusę kitą priešininką. Varžybas stebėjo gausus būrys sirgalių iš jaunių robotikos grupės. Robotų pajėgumas tikrintas kelis kartus, visgi nugalėtoju išrinktas Ervino sukonstruotas robotas. Visiems dalyviams įteikti simboliniai prizai.

Robotų čempionatas vyko įgyvendinant projektą „Jaunųjų technologų akademija“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

 

Spausdinti
Facebook komentarai