Lazerių kambaryje savo jėgas išbandė Rusnės moksleiviai

Lapkričio 16 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje apsilankė Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus jungtinė septinta-aštunta klasė su mokytoju Petru Stankumi. Čia juos viešosios bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda supažindino su Lazerių kambariu, jo įrengimo principais ir tikslais.

Kiekvienas moksleivis savarankiškai įveikė Lazerių kambario labirintus, surado ir išnešė simbolinį lobį. Pasirodo, ne taip lengva šį labirintą įveikti, reikia ir šliaužti, ir kojas aukštyn kelti, ir visaip laviruoti. O svarbiausia tai, kad tuos klaidžiojimus ir šliaužiojimus ekrane mato klasės draugai, greiti kritikuoti ir patarinėti, kol patiems netenka atsidurti tarp lazerio spindulių.

Visiems rusniškiams pavieniui įveikus kliūtis O. Kulda sudarė galimybę distanciją įveikti poromis. Čia viskas klojosi daug lengviau, kliūtys pasirodė paprasčiau įveikiamos. Taigi buvo labai įdomu ir smagu.

Dėkojame Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojams už potyrius ir nuoširdžius paaiškinimus. Tikimės, kad šis mūsų susitikimas nebus paskutinis.

Algimantas Čėsna,

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Rusnės filialo bibliotekininkas

Spausdinti
Facebook komentarai