Integruotos pamokos Vilkyčių bibliotekoje

Lapkričio mėnesį Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko integruotos skaitymo skatinimo pamokos, dalyvaujant Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniams ir jų mokytojoms.

Lapkričio 15 dieną 3 klasės mokiniai su klasės auklėtoja Zina Čekiene pristatė iš privalomos literatūros sąrašo perskaitytas knygas ir personažų piešinius. Vaikai noriai pasakojo apie perskaitytas knygas ir savo piešiniuose pavaizdavo pristatytų sakmių, padavimų ar pamokančių pasakų tam tikrus motyvus ir svarbius personažus. Pristatę savo perskaitytas knygas mokiniai kartu su mokytoja susitarė dažniau lankytis bibliotekoje ir čia dalyvauti pamokose.

Lapkričio 20 dieną 5 klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Birutė Dapkūnienė pristatė poetės, scenaristės ir dramaturgės Violetos Palčinskaitės kūrybą. Minint poetės 75-ąsias gimimo metines, bibliotekininkės pristatė vaizdo įrašą apie autorę ir jos kūrybą. Mokiniai klausėsi dainos, sukurtos pagal V. Palčinskaitės eilėraštį „Olia lia – žolė žalia“. Vėliau mokiniai raiškiai skaitė poetės eilėraščius. Susiskirstę į grupes ir dainuodami sutartinę jie skaitė eilėraštį „Buvo boba Vilniuj“. Penktokams tokia išskirtinė pamoka bibliotekoje vyko pirmą kartą, tad ateityje jie norėtų dažniau tokių neeilinių integruotų pamokų.

 

 

Sandra Genienė ir Palmyra Jančauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vilkyčių filialo bibliotekininkės

Spausdinti
Facebook komentarai