Garsinio skaitymo valandėlė „Seku seku pasaką…“

Gruodžio 12–13 dienomis Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vyko garsinio skaitymo valandėlė „Seku seku pasaką… “. Pasakas vaikams skaitė Kalėdų Senelio padėjėjas Elfas ir Snieguolė.
Pirmieji į biblioteką sugužėjo patys jauniausi klausytojai – Kintų pagrindinės mokyklos „Saulučių“ grupės ugdytiniai bei jų auklėtojos. Kalėdos jau ne už kalnų, tad Snieguolė parinko kalėdinės tematikos pasakėles. Išklausę pasakas vaikai žiūrėjo animacinį filmuką „Senelis Šaltis ir vasara“, o vėliau buvo pakviesti nuspalvinti personažus iš girdėtos pasakos.
Kitą dieną į bibliotekos duris pasibeldė Kintų pagrindinės mokyklos pirmokėliai su mokytoja. Juos pasitiko Elfas, kuris pakvietė tą dieną naujai tapusius skaitytojus patogiai įsitaisyti sėdmaišiuose ir pasiklausyti keletą nuostabių pasakėlių.
Akcija „Knygų Kalėdos“ tęsiasi. Elfas ir Snieguolė dėkoja už naujas knygas, kuriomis pasipildė bibliotekos lentynos ir ragina dovanoti labiausiai laukiamų knygų savo bibliotekoms! Bibliotekininkės, skatindamos meilę knygai, pirmokėliams padovanojo po naują knygelę, o „Saulučių“ grupė iškeliavo su Brolių Grimų pasakų knyga.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

 

Spausdinti
Facebook komentarai