Šventinės komandinės varžytuvės „Laisvi ir nepriklausomi“

Švęsti Lietuvos 101-ąjį gimtadienį į Vainuto bendruomenės salę susirinko visų seniūnijos gyvenviečių bendruomenių komandos su savo sirgaliais. Šventė prasidėjo Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro Bikavėnų vokalinio moterų ansamblio „Žolyna“ atliekamomis dainomis ir prasmingomis eilėmis apie Lietuvą. Susirinkusius sveikino Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus. Bendruomenių pirmininkai su nuoširdžiausiais palinkėjimais pasveikino naujai išrinktą Vainuto bendruomenės pirmininką Algirdą Eidikį.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai Sandra Jablonskienė ir Ovidijus Kulda surengė komandines varžytuves „Laisvi ir nepriklausomi“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Aktyviausiai ir garsiausiai komandai, nepriklausomai nuo surinktų taškų, atvežė prizą. Dalyvavo aštuonios komandos: neįgaliųjų draugijos „Senjorai“, Vainuto gimnazijos „Pertrauka“, Vainuto seniūnijos „Vietiniai“, Balčių, Bikavėnų, Gorainių, Vainuto bendruomenių „Balčiuva“, „Bikava“, „Šaltinėlis“, „Ūta“ ir folkloro ansamblis „Vainuta“.

Į klausimus atsakinėta naudojantis viešosios bibliotekos turima šiuolaikiška įranga – aktyvaus atsako sistema „Active Vote“. Ant kiekvienos komandos stalo buvo pulteliai, tad dalyviai, paspaudę atsakymų variantus, akimirksniu rezultatus pamatydavo ekrane.

Pirmoje varžytuvių dalyje komandos įnirtingai suko galvas, kad teisingai atsakytų į klausimus apie Lietuvos istoriją. Antroje dalyje buvo pateikti muzikiniai klausimai. O čia irgi prireikė įvairiausių žinių: lietuviška estrada ir pasaulio hitai, atlikėjų ir kompozitorių pavardės, laikmečio žanrai ir kt. Varžytuvės pavirto į muzikinį šėlsmą. Visi plojo, trypė, dainavo ir atsisėdę, ir atsistoję, kol pagaliau visi salėje buvę dalyviai išėjo šokti.

Varžytuvių vedėja Sandra Jablonskienė šauniai valdė pateikiamas užduotis ir įsisiūbavusias linksmybes. Ji, kaip ir buvo žadėjusi, atsivežtą saldų prizą padovanojo linksmiausiai ir triukšmingiausiai neįgaliųjų draugijos komandai „Senjorai“. Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus įsteigė nugalėtojų prizą, kuris atiteko Vainuto gimnazijos komandai „Pertrauka”. Visos komandos buvo apdovanotos UAB „Egmina“ prizais. Už paramą padėkota Laimos Rimkienės individualiai įmonei. Renginio dalyviai linksminosi grojant Bikavėnų liaudiškos muzikos kolektyvo „Lolytėlė“ muzikantams, vaišinosi suneštomis vaišėmis.

 

 

Bronė Paldauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai