Bikavėnuose komandos varžėsi protų mūšyje „Paimk iniciatyvą į savo rankas“

Kovo 22 d. Bikavėnuose, Senųjų kaimo tradicijų kultūros centre, vyko nuotaikingas Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuotas protų mūšis „Paimk iniciatyvą į savo rankas“, vykdytas pagal projektą „Bibliotekos sociumas“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Vainuto seniūnijos.

Bikavėnai yra trijų rajonų sandūroje, tad į renginį atvyko didelis būrys svečių iš Šilalės, Tauragės ir Šilutės rajonų, sukviestas Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus ir Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro direktorės Marytės Matevičienės.

Šilalės kultūros centro gitaristų kolektyvas ,,Gaida“ (vadovė Regina Mockutė) muzikine programa pasveikino visus susirinkusius, dovanodamas žiūrovams skambias dainas. Protų mūšį „Paimk iniciatyvą į savo rankas“ vedė Informacijos skyriaus vedėja Sandra Jablonskienė. Pirmoje dalyje komandoms buvo pateikti klausimai apie Lietuvos istoriją bei Žvingių parapiją. Reikėjo policijos ir medicinos srities žinių, net laboratorinius tyrimus teko atlikti. Antroji dalis buvo muzikinė. Protų mūšyje dalyvavo septynios komandos iš Žygaičių, Pajūrio, Vizbarų, Žvingių, Vainuto, Gorainių ir Bikavėnų.

Linksmiausios komandos prizą laimėjo „Vizbarų“ (Tauragės r.) komanda. Protų mūšio čempionais tapo Vainuto seniūnijos komanda, kuri laimėtą pagrindinį prizą perleido Gorainių bendruomenės komandai. Antroji ir trečioji vieta atiteko Žygaičių ir Pajūrio komandoms. Visos komandos apdovanotos prizais.

Vėliau, grojant Bikavėnų liaudiškos muzikos kolektyvo „Lolytėlė“ muzikantams, renginio dalyviai vaišinosi ir bendravo prie kavos puodelio.

Spausdinti
Facebook komentarai