Jaunieji skaitytojai pasaką sekė kitaip

Balandžio 2 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Taip ikimokyklinukai skatinami rinktis ir skaityti įdomias lietuvių ir užsienio autorių knygutes.

Bendradarbiaujant su Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus jauniausiais skaitytojais surengtas naujos knygos pristatymas, įtraukiant vaidinimą su pačių pagamintais knygos veikėjais – stalo teatro lėlėmis. Ikimokyklinukai dar patys gerai neskaito, todėl bibliotekininkei skaitant 2018 metais išleistą T. Robberechto knygą ,,Vilkas, kuris iškrito iš knygos“, jie klausėsi teksto ir vaidino, kartu tardami veikėjų žodžius.

Laikas prabėgo smagiai ir greitai. Juk skaityti knygą vaidinant patiems labai smagu! Paskaitę, pavaidinę ir atsakę į klausimus jaunieji skaitytojai puolė atlikti užduotį, iškritusią iš knygos ,,Praeitis ir dabartis“. Jiems reikėjo nuspalvinti didžiulį dinozauro kiaušinį. Nuspalvinę kiaušinius vaikai jais pasidžiaugė, suskaičiavo, išvardino spalvas, kuriomis jie buvo nuspalvinti, ir pradėjo laukti artėjančių Velykų.

Jaunieji skaitytojai patyrė gerų įspūdžių  ir pasižadėjo tapti aktyviais bibliotekos lankytojais.

 

 

Ingrida Petrikauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai