Gyventojai mokyti bendrauti ir dalytis turiniu internete

Balandžio 25–30 dienomis Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filiale vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” mokymai pažengusiems pagal programą „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“.

Projektas „Prisijungusi Lietuva” finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Programa „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ skirta suaugusiems gyventojams tobulinti jau turimus skaitmeninius įgūdžius nemokamuose mokymuose Lietuvos bibliotekose.

Šešių valandų trukmės mokymų metu dalyviai supažindinti su nuotraukų redagavimo programomis, koliažų kūrimu, saugiu nuotraukų dalijimusi ir naudojimusi socialiniais tinklais, nuotraukų skenavimo išmaniaisiais įrenginiais programėlėmis ir kt. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filiale pagal šią programą mokymus baigė 11 dalyvių.

Visi kviečiami registruotis į nemokamus mokymus pagal pradedančiųjų ir pažengusiųjų programas. Tai padaryti galima bet kurioje bibliotekoje.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Bikavėnų filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai