Robotų rungtynių čempionate dalyviai varžėsi su savo konstruotais robotais

Gegužės 21 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos robotų konstravimo būrelio dalyviai išmėgino jėgas konstruodami robotus. Šis turnyras skirtas ne tik ramiam pasivaikščiojimui tarp robotų, nes viena svarbiausių renginio dalių – robotų rungtynių čempionatas. Jų metu labai svarbus išradingumas. Dalyviai varžosi su savo kurtais ir konstruotais robotais, specialiai parengtais vienai ar kitai užduočiai atlikti. Šių varžybų tikslas nėra nugalėti bet kokia kaina. Reikia pademonstruoti sumanumą, robotas turi būti stabilus ir greitas.

Dalyviai pasiskirstę komandomis žaidė futbolą. Varžybų metu komanda turėjo nuversti skardinę į priešininko vartus. Kita rungtis buvo robotų lenktynės įveikiant estakadą. Nors robotai buvo greiti ir manevringi, bet estakadą įveikė tik viena komanda.  Robotų pajėgumas tikrintas kelis kartus, visgi nugalėjo antrojo roboto komanda. Visiems dalyviams įteikti simboliniai prizai.

Robotų čempionatas vyko įgyvendinant projektą „Jaunųjų technologų akademija“ bibliotekoje“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

 

Ovidijus Kulda,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyrius

Spausdinti
Facebook komentarai