Robotų čempionatas Vainuto bibliotekoje

Gegužės 27 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale jaunieji bibliotekos lankytojai išmėgino jėgas konstruodami robotus, o paskui dalyvaudami čempionate.
Šiam sudėtingam, linksmam turnyrui vadovavo ir mokė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Ovidijus Kulda. Šio turnyro tikslas išradingumas, kūrybiškumas, sukonstruoti stabilų robotą, kad veiktų tiksliai ir greitai, nes laukia užduotis – robotų rungtynių čempionatas, specialiai parengtoms užduotims atlikti.

Dalyviai linksmai ir įtemptai varžėsi įvairiose rungtyse. Varžybų metu robotas turėjo nutemti į savo pusę kitą priešininką, žaidžiant futbolą komandai reikėjo nuversti skardinę į priešininko vartus, vyko robotų lenktynės ir kt.

Jaunieji konstruktoriai liko sužavėti išbandytomis technologijomis. Po renginio miela buvo girdėti mamyčių padėką projekto specialistams.

Robotų čempionatas vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Jaunųjų technologų akademija“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Spausdinti
Facebook komentarai