Bingo! Aš dalyvavau!

Liepos 17 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Vasaros kiemelyje vyko renginys jaunimui „Bingo! Aš dalyvausiu“, skirtas Pasaulio lietuvių vienybės dienai paminėti. Renginyje buvo kviečiamas dalyvauti iš užsienio šalių grįžęs jaunimas.

Vasara lieka vasara. Jeigu ne ji, dalyvių renginyje būtų buvę daugiau. Tačiau tie, kurie atvyko pasibūti, nenusivylė, nes jų laukė nemaža staigmenų. Jaunosios bibliotekos lankytojos Aleksandra Kelnerytė ir Roberta Vaičiulytė šauniai vedė visą renginį.

Bibliotekininkės kartu su minėtomis merginomis Vasaros kiemelyje dalyviams buvo paruošusios septynias zonas su įvairiausiomis užduotimis. Jas atlikus ir raudonose kortelėse radus užuominas buvo galima laimėti pagrindinį prizą. Dalyviai susiskirstė į dvi komandas ir veiksmas įsisiūbavo. Komandos varžėsi energingai: sprendė galvosūkius, šaradas, piešė, poilsio zonoje žaidė žaidimus, skaitymo zonoje improvizavo įdomius tekstus, piešimo zonoje piešė kreidelėmis ir ant molbertų.

Vėliau nuoroda nuvedė į karaokės zoną, ten suskambėjo dainos. Šurmulio bei juoko netrūko, laimėjo pirmoji komanda. Sudainavus bendrą dainą visi kartu pasidalino nugalėtojams dovanotu prizu bei saldainiais.

 

Liudmila Nausėdienė,
Renata Dedurkevičienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės

Spausdinti
Facebook komentarai