Poezija, muzika ir džiugus laukimas rimtyje…

Gruodžio 20 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vyko poezijos ir muzikos popietė „Džiugus laukimas rimtyje…“

Baigiantis gruodžio mėnesiui, pačiu tamsiausiu metų laiku, pasidalinti Kalėdų laukimo džiaugsmu į biblioteką buvo pakviesti juknaitiškiai. Renginio metu moterys kartu su bibliotekininke skaitė kraštiečių eiles. Poezijos posmus keitė Aurelijos Novikienės kanklėmis atliekamos kalėdinės melodijos, kurios sukūrė advento laikotarpiui būdingą šventinę nuotaiką.

Pasigrožėjus Šilutės Macikų socialinės globos namų užimtumo grupės „Prie židinio“ kūrybinių darbų paroda „Ilgaamžio meno pavyzdžiai“ (vadovė Beata Vaitelienė), bibliotekininkė pamokė renginio dalyves, kaip iš biserio karoliukų pasigaminti gražius papuošalus, kaip eksperimentuoti kuriant dovanas ir išreikšti savo kūrybiškumą.

Rankų darbo papuošalai yra ne tik puiki dovana. Kurdamas gali atrasti savo talentą ar pomėgį, tereikia reikalingų medžiagų, laiko ir  kruopštumo. Kiekvienas rankų darbo papuošalas yra savitas ir įdomus, pabrėžiantis išradingumą, autentiškumą, asmenybės grožį, turintis savą istoriją ir keliantis tam tikrus prisiminimus.

Atsisveikinant dovanojome viena kitai šiltą šypsnį, mielą žodį, daug gražių palinkėjimų ir išsiskirstėme su viltimi, kad ateinantys metai bus geresni.

 

 Rasa Vaičiulienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Juknaičių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai