Devintokams pristatytos bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazės

Vasario 7 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje lankėsi Šilutės pirmosios gimnazijos ir Vydūno gimnazijos 9 klasės mokiniai. Jiems pristatytos bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazės.

Mokiniai supažindinti su elektronine visatekste serijinių ir kitų leidinių straipsnių duomenų baze EBSCO HOST. Jiems papasakota, kaip naudotis įvairių mokslo šakų žinynų, žodynų, enciklopedijų duomenų baze CREDO ONLINE REFERENCE SERVICE, kurioje galima rasti su ieškoma tema ar asmeniu susijusių straipsnių, apibrėžimų, vaizdų, vaizdo ir garso medžiagos, naujienų. Pristatyta ir INFOLEX – teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika, galima atlikti LR valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

Visus labiausiai sudomino „VYTURIO“ skaitmeninių knygų biblioteka, kurioje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus, pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

Žaneta Jokužytė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai