Lauko bibliotekėlė

Bibliotekininkai kviečia naudotis lauko bibliotekėle

Lauko bibliotekėlė

Paskelbus karantiną, duris lankytojams užvėrė ir Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka. Bibliotekininkai siūlo išeiti – naudotis pastato kieme esančia lauko bibliotekėle, kuri yra nuolat papildoma.

Vienas iš būdų pagerinti savo psichologinę būseną saviizoliacijos metu yra skaitymas. Karantinas puiki proga perskaityti knygas, kurioms anksčiau neturėdavome laiko. Šiuo metu bibliotekos pastatas užrakintas, tačiau darbuotojai kviečia naudotis atvira lauko bibliotekėle, kuri yra kieme. Patekti į jį galima iš šoninės gatvelės, atidarius vartus.

Lauko bibliotekėlė yra papildyta įdomiomis knygomis, jos turinys bus koreguojamas ir pagal skaitytoju pageidavimus. Knygas galite pasiimti pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 16.00 val.

Lauko bibliotekėlė

Jau perskaitytas knygas galite palikti Knygų grąžinimo dėžėje (iš bibliotekos kiemo pusės). Knygos, kurias skaitytojai bus užsakę ar rezervavę elektroniniu būdu, bus saugomos ir jas galės pasiimti pasibaigus karantinui.

Knygų dėžė

Spausdinti
Facebook komentarai