Paskelbti konkursų laimėtojai

 

Įvedus šalyje karantiną ir apribojus skaitytojų judėjimą, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus darbuotojai sugalvojo būdų, kai pradžiuginti savo jaunuosius skaitytojus ir praskaidrinti jų kasdienybę.

Balandžio mėnesį bibliotekininkai paskelbė du konkursus „Laisvė vaizduotei“ ir „Kelionė laiku – Senasis Egiptas“. Konkursų esmė buvo skatinti vaikų kūrybiškumą bei žaidimo forma pagilinti turimas žinias ar įgyti naujų.

Pirmasis konkursas  – kūrybinis. Norintys jame dalyvauti  turėjo nupiešti piešinį laisva tema ir jį atsiusti į bibliotekos elektroninį paštą. Varžytuvės sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo. Atsiųsti  piešiniai buvo labai gražūs, išradingi bei kūrybiški, todėl gegužės 15 d. laimėtoją buvo nuspręsta paskelbti burtų keliu. Nugalėtoja – Luka Montvilaitė (5 m.), kuri nupiešė piešinį „Strykt pastrykt kiškutis Steponas keliauja į biblioteką“. Konkurso dalyvei buvo įteiktas nugalėtojo prizas. Kaip ir buvo skelbiama konkurso pradžioje, nugalėjęs piešinys bus publikuojamas bibliotekos internetinėje svetainėje silutevb.lt bei bibliotekos facebook paskyroje. Piešinys bus  interaktyvios dėlionės forma, kurį visi norintys galės sudėlioti.

Bibliotekininkų sprendimu buvo išrinktas dar vienas piešinys, kuris sulaukė ypač didelio dėmesio ir susižavėjimo. Jį mums atsiuntė Gabija Grunskytė (11 m.) „Žvelgiu į tolį…“. Dalyvei taip pat bus įteikta dovanėlė.

Bibliotekininkai, norėdami paskatinti ir toliau taip aktyviai dalyvauti jaunuosius skaitytojus skelbiamuose konkursuose, visiems konkursų dalyviams įteikė padėkas.

Kita ne mažiau svarbi viktorina – konkursas „Kelionė laiku – Senasis Egiptas“ nukėlė vaikus į Senąjį Egiptą. Žaidimo forma jaunieji dalyviai turėjo galimybę pagilinti žinias apie šią paslaptingą civilizaciją, bei sudalyvauti konkurse ir iššifruoti bibliotekininkų sugalvotą hieroglifo kalba užkoduotą sakinį, atspindintį temą. Šį galvosūkį pirmasis suskubo išspręsti mūsų bibliotekos bičiulis Vytautas Šliogeris (14 m.), todėl jis buvo paskelbtas šio konkurso nugalėtoju. Jam buvo įteikta padėka bei prizas.

Atšaukus renginius bei kūrybines – edukacines veiklas, bibliotekininkai stengiasi surasti būdų, kaip sudominti jaunuosius skaitytojus, nori išlaikyti artimą ryšį, kurį buvo užmezgę ir artimai bičiuliavosi, ir priminti, kad pasibaigus šio laikotarpio iššūkiams, F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus darbuotojai laukia vaikų sugrįžtant ir tikrai turės ką jiems pasiūlyti. Bibliotekininkai nuoširdžiai dėkoja vaikams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą konkursuose ir informuoja, kad tokių bus dar ne vienas. Išlikime sveiki, linkime sėkmės, laukiame Jūsų sugrįžtant!

Laimėjusio piešinio dėlionė: [button color=”#COLOR_CODE” background=”#COLOR_CODE” size=”medium” src=”https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=27bc7bf1896c”]ČIA[/button]

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė
Kristina Kelmelienė

Spausdinti
Facebook komentarai