Vasarą vaikų laukia smagūs užsiėmimai bibliotekoje

Švelnėjant karantino sąlygoms ir gerėjant orui kyla ir mūsų nuotaika, tad su džiaugsmu kimbame į darbus.

Jau penktus metus iš eilės Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje toliau vykdoma LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama iniciatyva „Atverk duris vasarai“. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai jau dalyvauja šioje akcijoje, siūlo įvairių veiklų bei smagių kūrybinių užsiėmimų, skirtų vaikų užimtumui. Informaciją apie visas veiklas galima rasti interneto puslapyje www.silutevb.lt arba teirautis telefonu (8 441) 78 218.

Antradieniais vaikams nuo 6 iki 8 metų siūlome robotikos užsiėmimus (būtina išankstinė registracija). Kiekvieną trečiadienį ir ketvirtadienį viešojoje bibliotekoje vaikams siūlomi įvairūs užsiėmimai ir pramogos. Trečiadieniais galima dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse. Ketvirtadieniais vyksta interaktyvios pramogos (šokiai, futbolas, tenisas, vandens motociklai, boulingas ir kt.) arba užsiėmimai naudojant virtualios realybės akinius. Vaikai nuo pirmadienio iki šeštadienio laukiami F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (Tilžės g. 10), kurioje apstu ir įvairių stalo žaidimų („Alias“, „Monopolis“, Knygosūkis“, „Lietuva“, „Tik Tak Bum“, „5 sekundės“ ir kt.).

Pasiilgome vaikų juoko ir energijos, o naujos knygos, kuriomis papildytas Vaikų aptarnavimo skyriaus fondas, su nekantrumu laukia, kada iškeliaus į jūsų jaukius namus.

Ilona Jonikaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai