Nuostabus jausmas pasijusti kūrėju

Nuostabus jausmas pasijusti kūrėju

Nuostabus jausmas pasijusti kūrėju

Spalio 14 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale vyko edukacinė muzikinė popietė „Nuostabus jausmas pasijusti kūrėju“, skirta Tautodailės metams paminėti.
Kiekvieną rudenį Vainuto bibliotekoje pristatoma vietinių gyventojų kūryba. Šiemet renginyje dalyvavo Aldona Misiulienė ir jos šeimos moterys: marti Loreta, anūkė Nomeda, dukros Rita ir Dangira.
Parodoje „Kūrybinė savirealizacija“ eksponuojami kryželiu siuvinėti paveikslai, dekoratyvinės žvakės, mezginiai, papuošalai ir kt.
Renginio metu Aldona Misiulienė ir jos anūkė Nomeda Misiulytė pristatė parodą ir pamokė, kaip tuos darbus kurti – liejo dekoratyvines žvakes, parodė, kaip išmegzti karoliukais raštus ant riešinių, siuvinėjo paveikslą kryželiu.
Muzikinę programą, skirtą Tautodailės metams, kurioje skambėjo dainos ir pasakojimai, pristatė Vainuto folkloro ansamblis „Vainuta“, vadovaujamas Jolantos Majienės.
Vėjuotą ir lietingą rudens dieną lankytojai visi kartu dainuodami ir smalsiai klausydamiesi pasakojimų į savo širdis įsileido kūrėjų bei atlikėjų skleidžiamus šilčiausius spindulius.

 

Bronė Paldauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo bibliotekininkė

Nuostabus jausmas pasijusti kūrėju

Spausdinti
Facebook komentarai