Grabupių biblioteką papuošė kalėdiniai jaunųjų meno kūrėjų darbai

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale nuo gruodžio 14 dienos eksponuojama Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus  jaunesniųjų mokinių klasės kūrybinių darbų paroda „Kalėdų džiaugsmas“.

Mokinių kūriniuose žaidžia vaizdiniai, spalvos, nuotaikos. Šalia jų gera ir ramu, jie džiugina ir skatina atrasti naujas erdves. Juose nėra blogo oro. Tai yra pasaulis, kurį jie atveria ir dovanoja kitiems.

Šv. Kalėdos yra puikus laikas sustoti, pamąstyti ir pamatyti tuos, kurie visada yra šalia. Skirti jiems visą savo laiką bei dėmesį,  nes jis yra brangiausias už viską šiame pasaulyje. Ši ypatinga žiemos šventė – tai šviesa mūsų širdyje, gerumas ir džiaugsmas. Šios šventės tikrai bus kitokios, nei ankstesnių metų, bet jos neabejotinai bus ne mažiau stebuklingos…

Džiugią nuotaiką padeda kurti ir kūrybiniai darbeliai, eksponuojami parodoje. Jau ne vienerius metus Grabupių biblioteka bendradarbiauja su dailės mokytoja Neda Jenciene, kurios mokinių darbai puošia knygos namų sienas bei palanges. Kitais metais lauksime naujų nuostabių parodų.

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai