Skaitymai Traksėdžių darželio vaikams

Lauko skaitymai Traksėdžių vaikams

Skaitymai Traksėdžių darželio vaikams

Gegužės 7 dieną,  minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, šalyje vyko   vienos dienos skaitymo skatinimo akcija „Lietuva skaito!“

Šią dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filialo bibliotekininkė pakvietė Traksėdžių vaikų lopšelio-darželio auklėtinius į skaityklą po atviru dangumi. Akcijos tikslas – skatinti pamėgti knygas ir skaitymą ankstyvoje vaikystėje, skaitymą paversti patraukliu ir maloniu  užsiėmimu.

Šį kartą buvo skaitoma Violetos Palčinskaitės knyga „Karalius pamiršo raidyną“. Tai nuostabus dviejų autorių, Violetos Palčinskaitės ir Ulos Vaičiūnaitės, darbas. Spalvotoje, ryškioje knygoje vaikai ras ne tik poezijos, bet ir abėcėlę, nes kiekvienai abėcėlės raidei yra sukurta bent po eilėraštį. Vaikučiams patiko nuotaikingos iliustracijos ir kiekvienai raidelei skirti linksmi eilėraštukai.  Ši knygelė  padės greičiau įsiminti abėcėlės raides, nes kiekviena iš jų susieta su įvairiais daiktais, gyvūnais ar situacijomis.

Vėliau darželinukai su auklėtojomis skaitė ir vartė kitas iš bibliotekos atsineštas knygeles. Dalį jų pasiliko darželyje, kad turėtų ką skaityti ir  kitomis dienomis. Atšilus orams skaitymo po atviru dangumi  tradiciją pratęsime.

Vida Pozniakovienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė

darželinukai domisi knygomis lauke smagu skaityti linksma su knyga skaitymai darželio vaikams vaikai su auklėtoja

Spausdinti
Facebook komentarai