Event Type 2 Renginiai

lapkritis

ket03lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ket03lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ket03lap15:0016:00Pramogauk interaktyviai: boulingas, šokiai, aukštikalnių įveikimas, 3D akiniai15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D akiniai,Jaunimas,Šilutė,Šokiai

ket03lap15:0016:303D modeliavimo kūrybinės dirbtuvės15:00 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D modeliavimas

ket03lap16:0017:00Užsiėmimai su internetine „Roblox“ žaidimų kūrimo platforma16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsroblox,Šilutė

pen04lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pen04lap11:0012:00Traksėdžių fil. – garsiniai skaitymai „Ties atversta knyga“11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

pen04lap15:0016:00Edukacinis užsiėmimas su „EdBot“ ir „Blue-Bot“ robotais15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsblue-bot,edbot

šeš05lap9:0014:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 14:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

šeš05lap11:0012:00Katyčių fil. – Pyragų diena bibliotekoje11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKatyčiai

pir07lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ant08lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ant08lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ant08lap13:0014:00Interaktyvus žaidimas „Grindopolis“13:00 - 14:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsGrindopolis,Šilutė

ant08lap15:0016:30Robotikos užsiėmimai su konstruktoriais „Lego Mindstorms EV3“15:00 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLEGO MINDSTORM EV3“,Šilutė

ant08lap15:0017:00Konstruojame: užsiėmimai su elektronikos konstruktorių rinkiniais15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLego WeDo,Šilutė

tre09lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

tre09lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

tre09lap15:0016:00Kūrybinės dirbtuvės „Ką įdomaus nuveikiam?“15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKūrybinės dirbtuvės,Šilutė

tre09lap15:0016:00Traksėdžių fil. – Šilutės trečiojo amžiaus universiteto literatų sambūrio „Vėdrynas“ kūrybos vakaras15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

tre09lap15:0017:00Būrelis jaunimui „CoderDojo“15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsCoderDojo,Programavimas,Šilutė

ket10lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ket10lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ket10lap15:0016:00Pramogauk interaktyviai: boulingas, šokiai, aukštikalnių įveikimas, 3D akiniai15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D akiniai,Jaunimas,Šilutė,Šokiai

ket10lap15:0016:303D modeliavimo kūrybinės dirbtuvės15:00 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D modeliavimas

ket10lap16:0017:00Užsiėmimai su internetine „Roblox“ žaidimų kūrimo platforma16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsroblox,Šilutė

pen11lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pen11lap11:0012:00Traksėdžių fil. – garsiniai skaitymai „Ties atversta knyga“11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

pen11lap15:0016:00Edukacinis užsiėmimas su „EdBot“ ir „Blue-Bot“ robotais15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsblue-bot,edbot

šeš12lap9:0014:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 14:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pir14lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pir14lap14:0015:00Renginys, skirtas Pasaulinei diabeto dienai14:00 - 15:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsPasaulinė diabeto diena

ant15lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ant15lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ant15lap13:3014:30Švėkšnos fil. – Šiaurės šalių literatūros savaitė13:30 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSkaitymo skatinimo pamoka,Švėkšna

ant15lap15:0016:00Robotikos užsiėmimas su konstruktorių „LEGO MINDSTORMS EV3“ rinkiniais15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLEGO MINDSTORM EV3“,Šilutė

ant15lap15:0017:00Konstruojame: užsiėmimai su elektronikos konstruktorių rinkiniais15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLego WeDo,Šilutė

tre16lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

tre16lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

tre16lap10:0011:00Kintų fil. – Edukacija „Mes – tolerantiški“10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKintai

tre16lap10:0011:00Saugų fil. – integruota literatūros pamoka10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSaugos

tre16lap10:0011:00Vainuto fil. – prisiminimų valanda „Kas tas paslaptis suprastų...“10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsVainutas

tre16lap11:0012:00Traksėdžių fil. – popietė „Paguodžiu, užjaučiu, nesmerkiu, draugauju“11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

tre16lap11:0012:00Edukacinis užsiėmimas „Kubiadą žaidi – žinių taškus renki“11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKubiada,Šilutė

tre16lap13:0014:00Protų mūšis „Būk tolerantiškas“13:00 - 14:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsProtų mūšis

tre16lap13:3014:30Švėkšnos fil. – Šiaurės šalių literatūros savaitė13:30 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSkaitymo skatinimo pamoka,Švėkšna

tre16lap15:0016:00Kūrybinės dirbtuvės „Ką įdomaus nuveikiam?“15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKūrybinės dirbtuvės,Šilutė

tre16lap15:0017:00Būrelis jaunimui „CoderDojo“15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsCoderDojo,Programavimas,Šilutė

ket17lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ket17lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ket17lap13:3014:30Švėkšnos fil. – Šiaurės šalių literatūros savaitė13:30 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSkaitymo skatinimo pamoka,Švėkšna

ket17lap15:0016:00Pramogauk interaktyviai: boulingas, šokiai, aukštikalnių įveikimas, 3D akiniai15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D akiniai,Jaunimas,Šilutė,Šokiai

ket17lap15:0016:00Juknaičių fil. – skaitymo skatinimo valandėlė15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsJuknaičiai,Skaitymo skatinimo pamoka

ket17lap16:0017:00Užsiėmimai su internetine „Roblox“ žaidimų kūrimo platforma16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsroblox,Šilutė

pen18lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pen18lap9:2510:25Vilkyčių fil. – teatralizuoti skaitymai9:25 - 10:25 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSkaitymo skatinimo pamoka,Vilkyčiai

pen18lap10:3011:30Edukacinis užsiėmimas su „Bee-Bot“ ir „Blue-Bot“ robotais10:30 - 11:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsbee-bot,blue-bot,Šilutė

pen18lap11:0012:00Traksėdžių fil. – garsiniai skaitymai11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

pen18lap13:3014:30Švėkšnos fil. – Šiaurės šalių literatūros savaitė13:30 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSkaitymo skatinimo pamoka,Švėkšna

pen18lap15:0016:00Edukacinis užsiėmimas su „Bee-Bot“ ir „Blue-Bot“ robotais15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsbee-bot,blue-bot,Šilutė

pen18lap15:3016:30Žemaičių Naumiesčio fil. – Raimos Zander (Raimondos Canderienės) knygos „BOHEMA NEIS Į DANGŲ“ pristatymą15:30 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKnygos pristatymas,Žemaičių Naumiestis

šeš19lap9:0014:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 14:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

šeš19lap13:3014:30Švėkšnos fil. – Šiaurės šalių literatūros savaitė13:30 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSkaitymo skatinimo pamoka,Švėkšna

pir21lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pir21lap13:3014:30Švėkšnos fil. – Šiaurės šalių literatūros savaitė13:30 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠvėkšna

pir21lap16:0017:00Estafetė „Lazerių kambarys“16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLazeriai

ant22lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ant22lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ant22lap11:0012:00Senjorų dienos internete 202211:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėstiesioginė transliacija

ant22lap15:0016:30Robotikos užsiėmimai15:00 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLEGO MINDSTORM EV3“,Šilutė

ant22lap15:0017:00Konstruojame: užsiėmimai su elektronikos konstruktorių rinkiniais15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLego WeDo,Šilutė

ant22lap17:0018:00Edukacinis floristikos užsiėmimas „Namų puošybos tendencijos“17:00 - 18:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsEdukacija

tre23lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

tre23lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

tre23lap11:0012:00Senjorų dienos internete 202211:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys

tre23lap15:0016:00Kūrybinės dirbtuvės „Ką įdomaus nuveikiam?“15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKūrybinės dirbtuvės,Šilutė

tre23lap15:0016:30Programavimo ir 3D modeliavimo būrelis jaunimui „Coder Dojo“15:00 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D modeliavimas,CoderDojo,Programavimas

ket24lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ket24lap10:0011:00„Labas rytas“: skaitymo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo valandėlės10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ket24lap11:0012:00Žemaičių Naumiesčio fil. – stalo teatro spektaklis11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŽemaičių Naumiestis

ket24lap11:0012:00Senjorų dienos internete 202211:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėstiesioginė transliacija

ket24lap11:0012:00Žemaičių Naumiesčio fil. – stalo teatro spektaklis11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŽemaičių Naumiestis

ket24lap13:0014:00Interaktyvus žaidimas „Grindopolis“13:00 - 14:00 Renginio rūšis:Renginys

ket24lap15:0016:00Pramogauk interaktyviai15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėspramogos,Šilutė

ket24lap15:0016:00Senjorų dienos internete 202215:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėstiesioginė transliacija

ket24lap15:0016:003D modeliavimo kūrybinės dirbtuvės15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D modeliavimas,Programavimo studija

ket24lap16:0017:00Užsiėmimai su internetine „Roblox“ žaidimų kūrimo platforma16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsroblox,Šilutė

pen25lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pen25lap11:0012:00Senjorų dienos internete 202211:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėstiesioginė transliacija

pen25lap11:0012:09Traksėdžių fil. – garsiniai skaitymai „Ties atversta knyga“ Traksėdžių vaikų darželio auklėtiniams11:00 - 12:09 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

pen25lap11:0012:30Žemaičių Naumiesčio fil. – Dalios Milukaitės-Buragienės akrostichų rinkinės ,,Iš jausmo aukščiausio išaugus“ pristatymas11:00 - 12:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŽemaičių Naumiestis

pen25lap12:0013:00Gardamo fil. – edukacinė pamokėlė „Kaip rašyti laišką“12:00 - 13:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsGardamas

pen25lap13:0014:00Grabupių fil. – edukacinis užsiėmimas ,,Jau kvepia Kalėdomis“13:00 - 14:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsGrabupiai

pen25lap15:0016:00Inkaklių fil. – edukacinis užsiėmimas – advento vainiko pynimas15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsInkakliai

pen25lap17:0018:30Saugų bendruomenės namuose – intelektualios žaidynės „IQ testas“17:00 - 18:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSaugos

šeš26lap10:0011:00Saugų fil. – Laimutės Bočkienės tapybos darbų parodos „Sugrįžimai“ pristatymas10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsSaugos

pir28lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ant29lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ant29lap12:0013:00Rusnės fil. – edukacinių užsiėmimų ciklas „Smalsučių kertelė“12:00 - 13:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsRusnė

ant29lap15:0017:00Konstruojame: užsiėmimai su elektronikos konstruktorių rinkiniais15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsLego WeDo,Šilutė

ant29lap15:0017:00Robotikos užsiėmimai su konstruktorių „LEGO MINDSTORMS EV3“ rinkiniais15:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsrobotika,Šilutė

ant29lap16:0017:00Švėkšnos fil. – kalėdinės dirbtuvėlės ,,Pasipuoškime Kalėdoms“16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠvėkšna

tre30lap9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

tre30lap10:0011:00Kintų fil. – iš ciklo ,,Menas iš atliekų“10:00 - 11:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKintai

tre30lap15:0016:00Kūrybinės dirbtuvės „Ką įdomaus nuveikiam?“15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsKūrybinės dirbtuvės,Šilutė

tre30lap15:0016:003D modeliavimo kūrybinės dirbtuvės15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D modeliavimas,Programavimo studija

tre30lap15:0016:30Programavimo ir 3D modeliavimo būrelis jaunimui „Coder Dojo“15:00 - 16:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D modeliavimas,CoderDojo,Programavimas

gruodis

ket01gru9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

ket01gru13:0014:00Interaktyvus žaidimas „Grindopolis 2.0“13:00 - 14:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsGrindopolis,Šilutė

ket01gru14:0014:30Estafetė „Lazerių kambarys“14:00 - 14:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

ket01gru15:0016:00Pramogauk interaktyviai: boulingas, šokiai, aukštikalnių įveikimas, 3D akiniai15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymės3D akiniai,Jaunimas,Šilutė,Šokiai

ket01gru16:0017:00Užsiėmimai su internetine „Roblox“ žaidimų kūrimo platforma16:00 - 17:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsroblox,Šilutė

ket01gru17:0018:00Kraštiečio Petro Pretkelio juodosios keramikos ir tapybos darbų parodos atidarymas17:00 - 18:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsParodos pristatymas

pen02gru9:0018:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 18:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

pen02gru11:0012:00Traksėdžių fil. – garsiniai skaitymai „Ties atversta knyga“11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

pen02gru15:0016:00Traksėdžių fil. – kūrybinis užsiėmimas šeimoms „Papuošk biblioteką Kalėdoms“15:00 - 16:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsTraksėdžiai

šeš03gru9:0014:00EKSPONUOJAMOS PARODOS9:00 - 14:00 Renginio rūšis:Paroda Renginio žymėsParodos

šeš03gru11:0012:00Interaktyvus žaidimas „Grindopolis 2.0“ 11:00 - 12:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

šeš03gru12:0012:30Estafetė „Lazerių kambarys“12:00 - 12:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŠilutė

šeš03gru12:0013:00Žemaičių Naumiesčio fil. – tautodailininkės Kristinos Stasės Mažukaitienės karpinių parodos pristatymas12:00 - 13:00 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŽemaičių Naumiestis

šeš03gru12:3013:30Žemaičių Naumiesčio fil. – tradicinės kūrybinės dirbtuvėlės „Nuspalvink Kalėdas“12:30 - 13:30 Renginio rūšis:Renginys Renginio žymėsŽemaičių Naumiestis

]
X
Skip to content