Dianos Maldeikytės-Behm tapybos darbų parodos bibliotekose

2011 m. gegužės 2 d., Virginija Degutienė

Pirmosios Dianos Maldeikytės-Behm tapybos darbų parodos buvo atidarytos 2007 m. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Švėkšnos ir Šilutės miesto filialuose Nacionalinės bibliotekų savaitės metu.

Toks sutapimas, kad ir šiemet 11-osios Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, po ketverių metų , šių filialų lankytojai vėl gali gėrėtis naujais tapytojos sukurtais darbais.

Dailininkės darbų parodos, dalyvaujant autorei, pristatytos balandžio 28 d. Švėkšnos bibliotekoje („Gimtinės atspindžiai”) ir 29 d. Šilutės miesto filiale („Saulėtos tėviškės peizažas”).

Kaip visada kukli, daug nekalbanti (už ją kalba jos sukurti darbai) ir jumoro jausmo nestokojanti kūrėja pasakojo apie savo pomėgį tapyti. Didžiausias jos įkvėpėjas yra gamta, gimtosios tėviškės grožis ir visa tai perteikta ant senų sodyboje rastų lentelių bei drobėje. Darbų autorė taip pat papasakojo apie specialią lentelių paruošimo techniką tapybai. Ji apgailestavo, kad daug laiko reikia atiduoti darbui, buičiai, ir vis mažiau jo lieka pamėgtam užsiėmimui – tapybai.

Spausdinti
Facebook komentarai