Gerumo šventė

kintu_filialas2011 m. gruodžio 13 d., Ramutė Mačiulaitienė

Kintuose – Šilutės savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale atidaryta Dienos paslaugų centro (Šilutė) unikalių, dvelkiančių meile ir šiluma  darbų paroda. (koliažas, siuvinėjimas, floristika).

Parodos atidaryme dalyvavo ir savo darbus pristatė Martynas, Sandra, Lina, Raimonda, Laima, Giedrė, jiems talkino ir padėjo, patarė  mokytojai, socialiniai darbuotojai  Vilma Žiogienė ir Vaclovas Kiselevičius.
Dienos centro jaunuoliai susirenka iš  tolimiausių vietovių (Kintai, Rusnė, Pašyšiai) , įgyja ne tik bendravimo įgūdžius, bet ir mokosi  pažinti, užsiima saviraiška, kuria nuostabius, meile dvelkiančius darbus.
Kintiškiai ir ne tik jie nuo šiandien turi nuostabią galimybę ne tik pamatyti gražius, gerumu alsuojančius darbus, bet ir paaukoti Dienos centrui, o įsigytus darbus padovanoti savo artimiesiems artėjančių švenčių proga.
Dienos paslaugų centro  ugdytinių sukurtų darbų paroda veiks iki Trijų Karalių, o prasidėjusi Gerumo šventė tęsiasi  mūsų širdyse, širdyse pilnose meilės, atleidimo, tolerancijos, gerumo, juk tuoj  Didžiosios Šventės, o mes visi TIK VIENU TURTINGI ŠIOJ ŽEMĖJ,  GERUMU DOVANOTU KITIEMS.

Spausdinti
Facebook komentarai