Bibliotekininkai – akcijoje „Darom 2012″

darom_01422012 m. balandžio 23 d., Sandra Jablonskienė, LBD Šilutės skyriaus pirmininkė

Šeštadienį jau penktąjį kartą, skatindama bendruomeniškumą ir savanoriškumą, visuotinė akcija „Darom” sukvietė Pamario krašto žmones talkai. Kaip ir kasmet Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su LBD Šilutės skyriumi prisijungė prie šios akcijos.

Atvykę į tvarkomą teritoriją buvome apstulbę, kad žmonės gali taip teršti ir niokoti gamtą. Susiskirstę į dvi grupes kibome tvarkyti už Traksėdžių, šalia  durpyno, esančią teritoriją. Viena grupė, kartu su akcijos „Darom” jaunaisiais atstovais, rinko šiukšles iš pakelės griovių, o kita grupė darbavosi gyventojų padarytame jau įsisenėjusiame šiukšlyne. Rinkome statybinių medžiagų atliekas, buitines šiukšles, išardytas automobilio detales. Į atskirą krūvą buvo surinktos ir sukrautos automobilių padangos. Šiukšles rinkome ne tik nuo žemės paviršiaus, bet jas teko traukti ir iš po žemių sluoksnio.
Išvežamų šiukšlių kiekis augo akyse, buvo prikrauta pilna priekaba šiukšlių. Komandinis darbas davė  akivaizdų rezultatą, kuris džiugino akcijoje „Darom” talkininkavusius bibliotekininkus. Sutvarkyta teritorija nė iš tolo nepriminė prieš tai buvusios.

darom_014

darom_0141

darom_0144

darom_0143

Spausdinti
Facebook komentarai