Auga susidomėjimas ir noras prisidėti prie monografijos „Šilutė. Gaideliai” kūrimo

foto 0032012 m. liepos 13 d., Dalia Vasiliauskytė

 

2012 m. liepos 12 d. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje apsilankė vienas iš pirmųjų žmonių, susidomėjusių galimybe prisidėti prie monografijos „Šilutė. Gaideliai” kūrimo. Tai Pagėgių savivaldybės gyventojas Aloyzas Masolas. Ponas A. Masolas prasitarė, kad apie monografiją perskaitė vietiniame Šilutės rajono laikraštyje ir jį sužavėjusi mintis, kad gali įdėti savo, nors ir nedidelį, indėlį rengiant leidinį „Šilutė. Gaideliai”.

Bibliotekoje peržiūrėjęs knygos turinio planą, jis iš karto neapsisprendė, kokia tema norėtų parašyti straipsnį, nes teigė, jog vyriausiasis monografijos redaktorius Martynas Purvinas atrinko daug įdomių ir vertų dėmesio temų. Pasidaręs monografijos „Šilutė. Gaideliai” plano kopiją, jis pasižadėjo būtinai bendradarbiauti su biblioteka rengiant knygą ir atvykti į kitą planuojamą susitikimą su knygos rengėjais vasaros pabaigoje – rudens pradžioje.
F. Bajoraičio viešoji biblioteka kviečia kuo daugiau šilutiškių ir ne tik, kaip ponas A. Masolas, nelikti abejingais ir prisijungti prie unikalios galimybės prisidėti prie monografijos „Šilutė. Gaideliai” rengimo. Už perengtus straipsnius bus atlyginta. Detalesnė informacija teikiama atvykus į viešąją biblioteką (Tilžės g. 10) bei paskambinus telefonais (8-441) 77137, (8-441) 78216, (8-441) 78214 arba parašius elektroniniu paštu ritab@silutevb.lt, loretal@silutevb.lt, daliav@silutevb.lt.
Laukiame Jūsų kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 19.00 val. ir šeštadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val.

Spausdinti
Facebook komentarai