Lietuvos rašytojus pristatanti paroda

2012 m. rugpjūčio 31 d., Loreta Liutkutė

Nuo rugpjūčio 31 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filialo lankytojus džiugins Lietuvos rašytojus pristatanti paroda „Iš svetur į tėviškę sugrįžę…”, parengta vykdant LR Kultūros ministerijos Lietuvių literatūros sklaidos tarptautinį projektą „Trys keliaujančios knygų mugės „Lietuviško žodžio akiračiai”. Vėliau su ja susipažinti galės ir kitų viešosios bibliotekos filialų lankytojai. Spalvinga paroda, kurioje pateikiami pristatomų asmenybių biografijų faktai, gyvenimo akimirkas atspindinčių nuotraukų reprodukcijos, leis geriau pažinti iš Šilutės krašto kilusius ar kitaip su juo susijusius kūrėjus: Astridą Petraitytę, Marijų Šidlauską, Eugenijų Ignatavičių, Dainių Kinderį, Eugenijų Rimvydą Stanciką, Mindaugą Milinį, Emilį Jemeljanovą, Joną Kantminą ir kt.

Rengiant parodą siekta, kad skaitytojas galėtų iš arčiau pažvelgti į rašančio, iliustruojančio ar kitaip savo meninius gebėjimus išreiškiančio kūrėjo asmenybę. Tikima, kad visa tai padės skatinti skaitymą ir domėjimąsi lietuvių autorių kūryba.
Vykdant projektą aktyviai plėtojama lietuvių autorių išleistų knygų sklaida padės visuomenei tapti intelektualesne, atrasti prasmingą laisvalaikio užsiėmimą, domėtis kultūrinio gyvenimo naujovėmis.
Maloniai kviečiame apsilankyti Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale ir patirti atradimo džiaugsmą.

Spausdinti
Facebook komentarai