Užgavėnių šventė bibliotekoje

uzgavenes bibliotekoje 22013 m. vasario 14 d., Vita Gerulienė

Antradienį Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvą aplankė socialiniai partneriai – Pamario pagrindinės mokyklos persirengėlių svita – įnešę džiaugsmo, juoko, linksmumo dozę. Prie bibliotekos fasado svečius pasitiko stilinga ragana (bibliotekininkė Liuda Nausėdienė) bei jaunieji bibliotekos bičiuliai. Per liaudies žaidimus, šmaikščius gyvenimiškus patarimus bibliotekos lankytojus bei šeimininkus užgavėvių linksmuoliai supažindino su įvairiais šios šventės papročiais, apeigomis, burtais. Užgavėnių nuotaiką padėjo sukurti vedami žaidimai, šokami rateliai.

Programos scenarijų kūrė ir ją režisavo mokytoja Regina Zybartaitė, o ją įgyvendinti padėjo šaunus būrys mokytojų ir mokinių. Renginį apipavidalino Jurgita Balčytienė ir Asta Memytė, muzikavo ir liaudies dainas dainavo Vita Bočkuvienė ir Violeta Pociuvienė, su liaudies tradicijomis supažindino Giedrė Mockuvienė.
Išvaryti žiemos demonus ir pažadinti iš miego šalčio sukaustytą žemę padėjo 6 d klasės auklėtinės Ieva Golubovskytė, Deimantė Masidunskytė, Urtė Toliušytė, Urtė Vaivadaitė, Augustė Žygaitytė, Evelina Venckutė ir Augustė Gečaitė. Į švetinį renginį noriai įsijungė bibliotekos bičiuliai Šilutės dienos paslaugų centro auklėtiniai.

uzgavenes bibliotekoje 1

uzgavenes bibliotekoje 3

uzgavenes bibliotekoje 4 

uzgavenes bibliotekoje 5

uzgavenes bibliotekoje 6 

Spausdinti
Facebook komentarai