Kviečiame dalyvauti tradicinėje Vydūno draugijos stovykloje

Šiais metais Vydūno draugijos stovykla Bitėnuose organizuojama rugpjūčio 4-11 dienomis.
Stovyklos atidarymas – pirmadienį, rugpjūčio 5 dieną, apie 12.00 val.

5 d., pirmadienį, bus pristatomas naujas Vydūno knygos „Sveikata. Jaunumas. Grožė” leidimas, skirtas Sveikatingumo metams. Vyks knygos aptarimas ir vydūniški pokalbiai apie sveikatą.
6 d., antradienį, numatomas susitikimas su Draugijos Bičiule iš Priekulės – Edita Barauskiene ir
Bitėnų gyventojais. Susitikimo metu bus pristatoma E. Barauskienės knyga „Karūna žalčių karaliui”.
7 d., trečiadienį, numatoma surengti išvyką po Rambyno regioninį parką ir vakarą-susitikimą su tarptautinio dailininkų plenero dalyviais Bitėnuose.
Trečiadienį arba ketvirtadienį planuojamas susitikimas su Klaipėdos universiteto absolvente Edita Tičkute, kuri pristatys šiais metais apgintą, labai gerai įvertintą bakalauro darbą apie Vydūno laiškus. Draugijos taryba nusprendė įteikti šio darbo autorei premiją, paskatinant ją tolimesnėms vydūnistikos studijoms.
8 d., ketvirtadienį, renginys Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, paminint Vydūno gimimo 145-ąsias ir Vydūno draugijos įkūrimo 25-ąsias metines: Draugijos išleistų Vydūno knygų ir šiais metais išleistų straipsnių rinkinių apie Vydūną ir jo kūrybą vokiečių ir rusų kalbomis pristatymas; diskusija apie Vydūno asmenybės, jo darbų, idėjų aktualumą bei įtaką šiuolaikiniam žmogui ir kt.
9–10 d. (penktadienį ir šeštadienį) Vydūno draugijos nariai dalyvaus Bitėnuose vyksiančioje M. Jankaus 155-mečiui skirtoje konferencijoje ir kituose šventiniuose renginiuose.
10 d., šeštadienio popietę, vyks visuotinis Draugijos susirinkimas. Jo metu bus aptariamas Draugijos įkūrimo 25-ųjų metinių paminėjimas ir pasirengimas artėjančiam Vydūno jubiliejui (150-osioms gimimo metinėms).

Programa gali keistis pagal aplinkybes ir Jūsų pageidavimus. Savo mintis ir pasiūlymus dar galite siųsti el. p.: rima.palija@gmail.com; tomasstanikas@hotmail.com ar paskambinti tel.: 8 686 95109; 8 689 80295.

Būsime dėkingi, jeigu apie savo ketinimą dalyvauti stovykloje pranešite el. laišku, telefonu ar žinute.

Spausdinti
Facebook komentarai