Tarptautinė vaikų knygos mugė „Kviečia baltos knygų burės!” prasideda!

img 18942013 m. rugsėjo 16 d.

Tarptautinės vaikų knygos mugės′2013 „Kviečia Baltos knygų burės!” šventės kviesliu pavadintas renginys „Kur takelis pasuka, randi kūrybos pasaką” vaikų lopšelių-darželių mažiesiems ir jų tėveliams, turėjęs vykti šeimų parke, užklupus smarkiam lietui skubiai buvo perkeltas į biblioteką. Jūreiviškų linksmybių sūkuryje lietaus išdaigos buvo pamirštos. Susirinkę į šventę dalyviai aktyviai įsijungė į jūreiviškos komandos – bibliotekos darbuotojų – Jūrų kapitonės Liudos, padėjėjų-jungų Šarūnės ir Ilonos bei jaunųjų bibliotekos bičiulių „Galvočiukų” – būrį ir noriai vykdė jiems duotus nurodymus.

Apšilimui visi iki vieno turėjo sudalyvauti jūreiviškoje mankštoje. Pajudėjus, sustiprėjus „suko” galveles pasakų viktorinoje. Po susikaupimo ir ramybės akimirkų visi vėl įsiliejo į linksmybių sūkurį, aktyviai įsijungė į judriuosius žaidimus. Žaidimų sukeltą šėlsmą apramino nuskambėjęs kapitono įsakymas – buvo paskelbta pradžia spalvingų laivelių kūrybai. Po to dalyviams reikėjo sugalvoti patį didžiausią, nuoširdžiausią palinkėjimą tiems, kas pradeda lankyti mokyklą, užrašyti palinkėjimus mugės knygutėse, tikint, kad tie, kurie pirmieji užsuks į bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrių ir perskaitys, tikrai sulauks palinkėjimo išsipildymo…
Pasigirdus užvedančios muzikos garsams, jaunieji bibliotekos bičiuliai – jungos „Galvočiukai” Vita, Rūta, Matukas ir Andrius pakvietė visus vieningam bendram tikslui – linksmybėms bei draugystei kartu. Sušoktas šokis flashmobo ritmu, kurį šoka visas pasaulis, todėl mažieji guviai, kartodami judesius, prisijungė prie linksmosios komandos.
Prisišokus, prisidūkus mažieji, jų auklėtojos ir tėveliai buvo įšventinti į jūreivių komandos gretas, papuošti jūreiviškomis kepurėlėmis. Nepamiršo linksmoji komanda vaikams pranešti pačią smagiausią žinią, kad linksmybės ir įvairiausi siurprizai bibliotekoje tęsis visą dieną!

img 1995

img 2027

img 2081

img 2097

Spausdinti
Facebook komentarai