Knygos krikštynos F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

img 75572013 m. spalio 11 d., Vita Gerulienė

Spalio 9 d. viešojoje bibliotekoje vyko krikštynos – Vilmos Isevičiūtės-Grigonienės knygos „Aš norėjau sesutės” vaikams pristatymas. Knygą išleido leidykla „Gimtasis žodis”, Kultūros rėmimo fondui parėmus. Knygos dailininkė – Deimantė Rybakovienė.Tie, kas atėjo į šios knygos pristatymą, iš pačios autorės išgirdo apie jos šaunią šeimą – be galo ją mylėjusius ir mylinčius tėtį ir mamą bei 8 metais vyresnę sesutę, kuri labai jos norėjo. Tėveliai, pedagogai iš pašaukimo, auklėjo būdami atidūs ir rūpestingi. Ypač atmintin įstrigę vaizdūs anapilin išėjusio tėvelio pasakojimai apie gyvūnėlius, gamtą, kurie priversdavo jo žodžių paklausyti kiekvieną.

Anot autorės, šiai knygelei gimti nebuvo jokio plano. Tai tiesiog užrašyti epizodai iš vaikystės, iš žmonių bendravimo su savo mažyliais įvairiose gyvenimiškose situacijose. Ši knygelė skirta skaityti tėveliams, o labiausiai autorė norėtų, kad ją skaitytų visa šeima – tuomet gal tėveliai pajustų tarpusavio su vaikais bendravimo džiaugsmą ir svarbą, jie taptų savo vaikams bičiuliai.
Autorei labai svarbi šeima, be jos būtų labai sunku. Didelį vaidmenį jos gyvenime atlieka artimieji, knygos, gamta, jaukūs namai ir didžiulis būrys draugų, kurie dalyvavo ir šiame susitikime bibliotekoje.
Vilma Grigonienė taip pat domisi ir poezija, rašo ją, jos nemažai sugulę į ne vieną knygą. Tačiau pastaruoju metu pamėgo rašyti ilgesnėmis eilutėmis, kaip ji sako – nuo krašto iki krašto, tikėdama prisiliesti bent prie vienos vaiko ar suaugusiojo širdies.
Visą susitikimą knygos pristatymo dalyvius džiugino muzikuojantis jaunimas, vadovaujamas Vyganto Stoškaus, o jį šiltai ir žaismingai vedė etnografė Indrė Skablauskaitė.
Šiame susitikime buvo nupirktos visos autorės atsineštos knygos. Lauksime V. Isevičiūtės-Grigonienės sekančio kūrinio, kuris jau yra jos ateities planuose.
Šią knygą skaitymui galite pasiskolinti jau dabar, F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, Vaikų aptarnavimo skyriuje.

 

{gallery}documents/fotogalerija/2013_10_11_grigoniene{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai