Šilutės rajono policijos komisariato darbuotojai sėkmingai įveikė „Išbandymų kelią“

img 79602013 m. spalio 31 d., Sandra Jablonskienė

Spalio 29 d. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka sukvietė Šilutės rajono policijos komisariato darbuotojus į „Išbandymų kelio“ turnyrą „Gink, saugok, padėk, bet išlik“, skirtą Lietuvos policijos 95-osioms metinėms. Tik įžengusius į biblioteką svečius, komandos dalyvius, sirgalius pasitiko „policininkas, eismo reguliuotojas“ Steponas, padėjęs jiems surasti reikiamą kryptį į turnyro „poilsio aikštelę“.

Dėl išlikimo „Išbandymų kelio“ turnyre kovėsi keturios komandos: „Gyvenimo dizaineriai” – kapitonas Audrius Lukošius, „Žmonos-mamos-pareigūnės” – kapitonė Reda Jakštienė, „Ir dieną ir naktį…” – kapitonas Antanas Urbelis ir „Žezlas” – kapitonas Vaidas Kuzas.
Specialiai šiam turnyrui iš šešių narių buvo sudarytas „Policijos išbandymų kelio departamentas Kultūros reikalams“ įsteigtas prie Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos, kuris prižiūrėjo turnyro veiklos strategiją, koordinavo ir kontroliavo komandų veiksmus, priėmė svarbius sprendimus bei nulėmė pergalę. „Išbandymų kelio“ turnyro departamente garbės konsulė, turinti net ir „Veto“ teisę visam turnyrui, Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė, palaimindama ir drąsindama komandas, linkėjo sėkmės bei gerai praleisti laiką.

 

Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius, nežymiu galvos linktelėjimu prižadėjo „laimėjusiai komandai pakelti atlyginimus, antrosios vietos laimėtojams išmokėti vienkartinę premiją, o pralaimėjusiai komandai įsigyti Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Skaitytojo pažymėjimą bei įpareigoti nuolat joje lankytis ir gilinti žinias“. Šilutės rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus viršininkas Alvydas Balandis prižiūrėjo, kad nebūtų pažeidžiama viešoji tvarka, nevyktų nusirašinėjimai, pasakinėjimai. Policijos veteranų asociacijos Šilutės filialo vadovo Kęstučio Gvildžio misija – prižiūrėti jaunąją kartą ir padėti jai išsisukti iš keblių situacijų.
Komandos nebuvo paliktos be profesionalaus advokato. Joms įvairias teismines ir neteismines paslaugas teikė, jų interesus gynė judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Šilutės rajono skyriaus vadovas Vaclovas Šerlinskas. Policijos išbandymų kelio departamento atašė spaudai ir patarėjos kultūros reikalams pareigas užėmė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos direktorė Dalia Užpelkienė.
Turnyrą sudarė 5 turai: „Įvairūs klausimai“, „Ar pažįsti kelio ženklą?“, „Kinas. Knyga“, „Muzika“ ir praktinis turas „Ekstremalių išbandymų metas“. Jau po pirmojo turo ženkliai kitus varžovus aplenkė komanda „Ir dieną, ir naktį“, surinkusi aštuonis taškus iš dešimties. Kelio ženklus geriausiai įvardijo „Žezlo“ komanda. Daugiausiai žinių apie knygą ir kino meną turėjo komanda „Gyvenimo dizaineriai“. Muzikinis turas pakėlė dalyvių nuotaiką, sumažėjo įtampa, komandos atsipalaidavo ir net sirgaliai, palaikantys savo komandas, tapo aktyvesni. Jie išraiškingais gestais, mimikomis bandė „pasufleruoti“ teisingus atsakymus. Reikia paminėti, jog tarp sirgalių buvo ir Šilutės seniūnijos seniūnas Raimondas Steponkus. Praktinį turą „Ekstremalių išbandymų metas“ laimėjo komanda „Žmonos-mamos-pareigūnės“. Šiai komandai Policijos išbandymų kelio departamentas už atributiką ir išskirtinumą skyrė papildomus du taškus, o komandai „Ir dieną, ir naktį“ – už originaliausią pavadinimą vieną tašką.
„Išbandymų kelio“ turnyro „Gink, saugok, padėk, bet išlik“ nugalėtojais, surinkę 31,5 taško, tapo komanda „Ir dieną, ir naktį“. Visoms komandoms įteikti prizai, įsteigti judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Šilutės rajono skyriaus vadovo Vaclovo Šerlinsko.

Žiūrėkitė daugiau nuotraukų

{gallery}documents/fotogalerija/2013_10_29_policininku_turnyras{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai